Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky mne to nas....indikátory to trochu zmate...ale od 3.1. jsem na více pozicích na dlouhodobých 60 min. grafech a na těch dlouhých se to moc neprojevilo.. (zkouším další novou taktiku :)) ale tenhle pátek byl na infarkt...server v pr...telefon v pohotovosti, co kdyby...a tolik sprostých slov ten chlápek na phone v N.Y. ještě asi neslyšel (nebo spíše nepochopil... :))
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all: dnes se mi stalo divna vec (viz priloha) mel jsem nastaven SL na 1,7600 (GBP/USD) ale v 10:20 me to vyhodilo ven ale kurz byl 1.7596. Jsem z toho nejakej zmatej, vcera se mi zase stalo ze jsem vstoupil rucne do pozice zadal SL a vtom mi spadlo VT kdyz jsem ho znovu spustil tak tam objednavka nebyla. Nestalo se to nekomu, tu objednavku pripisuji tomu ze jedu na demo uctu ale s tim SL je to divny.

741

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all: V demu se mi zobrazuje volume pouze část od místa otevření grafu páru, při překliknutí na jiný pár naskočí pouze volume posledního baru a část před otevřením grafu chybí ???
Děje se tak i po přeinstalaci programu (dvakrát se to kouslo a tak jsem to instaloval znovu).

Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...