Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Dow Jones:
Ak si si otvoril viac účtov, skús pozrieť v okne "informácie o účte", ktorý účet máš "zafajknútý" červenou fajočkou pri príslušnom účte. Ak nie je pri požadovanom účte, klikni naň. Na toto občas zabudnem ja a potom hľadím nechápavo na monitor, kde mám otvorenú pozíciu; možno Ti to pomôže :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny tradery.
chtěl bych poprosit o radu, mám limitované připojení , a od té doby co jsem začal používat VT tak mi začal dost limit ubejvat jenomže občas mi počítač vyhodí hlášení ( systémová chyba: Vaše IP koliduje s jiným systémem v síti ),
Ptal jsem se správce sítě a on mi řekl, že to může být nějakým programem,nebo virem. Vir žádný nemám.
A tak se chci zeptat jestli VT může posílat informace o mé IP na servr platformy, nebo jestli je chyba u mě v PC?
Předem děkuji za každou radu.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To tonik,
Myslim si ze to nesuvisi s VT. Mam par otazok? Tvoj pocitac je notebook, alebo PC, ktory byva prenasany medzi roznymi sietami, alebo je stale na jednom stanovisku v jednej sieti? Jedna sa o aku velku siet, radovo desiatky alebo stovky PC? Ta hlaska s kolidovanim IP adries sa Ti objavuje pravidelne po spusteni PC,alebo nepravidelne,pocas behu PC, zdanlivo bez akejkolvek zakonitosti?
Je mozne az sa problem vyskytne najblizsie okamzite vyskusat nasledovne? Spustit Command Prompt(Prikazovy riadok), zadat prikaz " ipconfig " a stlacit enter. Opisat si IP adresu(riadok IP address),odpojit PC zo siete,alebo ho uplne vypnut, sadnut si za iny, vedlajsi pocitac pripojeny v tej istej sieti, ktory nema uvedeny problem, na nom spustit Command Prompt(Prikazovy riadok),zadat prikaz" ping xxx.xxx.xxx.xxx -w 9000 " kde xxx.xxx.xxx.xxx je IP adresa opisana z Tvojho PC.
Ak bude odpoved vyzerat nejako takto
Reply from xxx.xxx.xxx.xxx: bytes=32 time Reply from xxx.xxx.xxx.xxx: bytes=32 time Reply from xxx.xxx.xxx.xxx: bytes=32 time Reply from xxx.xxx.xxx.xxx: bytes=32 time tak potom naozaj v sieti je este jeden PC s rovnakou IP adresou a na jednom z nich ju treba zmenit. Ak bude vypis ale vyzerat nejako takto
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
tak potom je to ten horsi pripad a problem moze byt bud v Tvojom PC, alebo na serveri,alebo na routri,alebo aj na niecom inom. V kazdom pripade je toto praca Vasho spravcu a vo VT to nebude.
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tonik: osobne bych tipoval problem na strane site jako takove. V okamziku, kdy se ti objevi tenhle problem, je neco shnileho v konfiguraci site. Jenze to je spis na diagnostiku na miste nez takhle v ramci diskuse :)
Zakladni otazka je, jestli ten stroj ma pevnou IP nebo pouzivate DHCP. Pokud pouzivate DHCP, zkus poprosit spravce, jestli by ti docasne nepridelil na tu masinu pevne IP (ktere urcite bude mit volne v zaloze ;)) a zjisti, jestli to pokracuje. No - a pokud mas pevnou IP, pak ho zkus poprosit o jinou. Muze se totiz stat, ze nekde sedi dobrak s notebookem a pouziva obcas tvoje IP a pak zase zmizi...
Kazdopadne ze by to delalo VT jako takove se mi nezda. Urcite prinut spravce, at to resi.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, stalo sa mi nasledovne. Z VT fora som si stiahol indikator. Po importovani do VT sa mi ale vo VT objavil prazdny indikator bez mena,vstupov,vystupov a skriptu. Skusal som opakovane subor stiahnut, restart PC, prepnutie demo/live prepnutie jazykovych verzii. Skusal som miesto importu len kopirovanie do adresara indikatorov a nakoniec aj preinstalovanie VT. Na VT fore mi ako odpoved poslali dany subor este raz postou, robi to stale to iste. Drviva vecsina indikatorov sa da importovat ale v poriadku,problem robi len par suborov. Kedze som sa s podobnym popisom problemu na fore nestretol, problem je bud len v aktualnej verzii, alebo u mna na PC. Mozem Vas poprosit niekoho, skuste si naimportovat niektory z prilozenych indikatorov a dajte vediet ci import prebehol OK a indikator vidite. Dakujem. Dute.

693

694

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...