Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Caute vsetci, potrebujem pomoct. Doteraz som mal stare klasicke dialup pripojenie a VT islo OK, teraz som dal pevne pripojenie a VT mi nechce nastartovat, pise mi "connection timed out, Socket Error #10060". Skusal som aj preinstalovat VT a cakal som, ze si najde nove pripojenie ale nic. Neviete mi niekto povedat co mam robit? Dakujem vam za rady. zyx66

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to zyx66: pokud ti "signál" dorazil až na jejich server tak nevím, zkus ještě příkaz: ping vtdemo.fxserver.com

měl by jsi dostat odpověď za jak dlouho paket dorazí ta a zpět pokud tam dorazí. Pak už jen zbývá zkontrolovat nastavní sítě, zda nemáš zakázaný nějalý protokol. S tím jsem se už setkal. V práci si nemůžu VT připojit máme v síti omezení pro určité protokoly. Víc nevím. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Oficiální VT fórum změnilo podstatně image, myslím že docela zdařile, a v sekci obchodních systémů (Trading systems) jsou k dispozici tři nové a celkem velmi zajímavé obchodní systémy.
Zvláště se mi líbí MA Slope ADX, který využívá kombinaci MA a ADX (což sice není žádné novum), ale uvedený AOS celkem dobře filtruje falešné signály (právě přes ADX) a celkově působí rentabilním dojmem (i podle Profit displey v pipsech). V krátkodobém testu není rozhodně špatný ! Navíc podle autora, může uživatel kdykoliv vstupovat/vystupovat na pozice i ručně, bez vlivu na funkci AOS, což u některých jiných AOS byl někdy problém...
Dalším systémem je Intellectual 2006 D2, což je AOS nějakého Portugalce, který jak jsem koukal na jeho www stránky, nabízí systém k pronájmu.. :) za 70 euro měsíčně...No proti gustu.. atd...AOS je zaheslovaný, takže těžko soudit jak má koncipovaný skript. Sám uvádí, že jeho AOS pracuje na základě přechodových linií Support a Resistance...Možná námět k přemýšlení, protože výsledky (dle vstupů/výstupů) na tomto spíše "demo AOS", má celkem solidní...Bohužel tento AOS nemá Profit Displey, který by solidněji mapoval jeho úspěšnost a doplnit PD, vzhledem k jeho zaheslování, jaksi nejde...
Třetím, který mne mezi novinkami zaujal, je New Gann Swing System (doporučuji si stáhnout verzi z 10.1.2006 s Profit/Loss displey). AOS pracuje s mým oblíbeným Gann Hilo Activatorem (který lze snad nazvat jako modernější obdobu PSAR) a je založen především na vzájemných crossech Gann Hilo.

Každý z těchto tří AOS má "cosi do sebe" a doporučuji si je stáhnout alespoň k menšímu otestování. Zvláště první - MA Slope ADX asi zaujme a soudím, že hodně traderů je využije i pro případné reál obchody...
Pro nováčky - přístup na VT fórum je přes forum.vtsystems.com a je nutná registrace (nick + heslo), která zabere tak minutu.. :)
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

TUNNEL VEGAS Pro vyznavače "tunnel metody" nabídl Bemac na fóru VT kolekci čtyř indikátorů pod názvem Tunnel Indicator Daily Model Vegas Style. Indikátor vychází z nyní velmi módní metody Vegas na denní grafy. Čtyři uvedené varianty indikátorů se navzájem liší různým použitím Fibo linií pro různé měnové páry. První varianta má Fibo linie 89,144,233 a poslední čtvrtá už hodně extrémní 377,610,987. Na stejné stránce jsou k stažení ve formátu .zip (po rozbalení .doc) i dva díly kompletního popisu metody Vegas, včetně grafů. Zobrazený příklad užití metody Vegas je na páru EUR/USD v první variantě na denním grafu. SID

782

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Doman
Hlásí ti to nedostatečný objem prostředků na účtě pro otevření pozice objednávka číslo to a to...a Usable margin - použitelný margin...asi jedeš na demo účtě a máš "převalený" limit nebo další otevřenou pozici, která je ve velké ztrátě... pak prostředky pro další otevření pozic jaksi scházejí... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman:
Lot stojí pořád stejně. 1 lot = kontrakt na např. 100.000,-EUR kupovaný v dolarech.
Margin u CMS za 1 lot = 250$.
Jeden tick pro EUR/USD má hodnotu 10$.

Můžeš taky obchodovat miniloty, pak jsou ceny 10x nižší.
Pokud ti to stále není jasné, asi nezbyde nic jiného než si přečíst znovu Sidovy články, je to tam popsáno srozumitelně.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...