Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Celou situaci jsem důkladně zvážil a vyšlo mi,že zatím není důvod k jakékoliv panice a vystupování z long pozice.Hned po otvíračce jsem přidal dalších 10 kontraktů za 2251.00. Červencový NOV je až v pátek 1.7.2011.Plán výstupu je tedy definován zcela jasně.Není proto důvod k výstupu ze slibně rozjeté pozice jen to,že už bych se chtěl někde vidět na prázdninách.

16564

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurdebele:
V pondělí 27.6. byl nasdaq skutečně na 2191.50 -bylo to denní low, ostatně, jak je vidět na odkazu, který jste postoval.
Bohužel toto low nebylo dosaženo kolem 7h ranní našeho času, ale v 0:47h. Čili předpokládám, že jste svých 10 kontraktů zobchodoval přesně v 0:47h, je to tak? Později ten den cena již neklesla pod 2195. Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 athoos : No vysvetleni je jednoduche... Pan "kolega" totiz zrejme nejenze neobchoduje live, ale on ani nema zivy datovy stream. Jinak by totiz musel vedet, ze cena 2191.50 a 2193.25 kde prezentuje svuj genialni vstup, jsou cenami blizke open, coz je 00:00 CET. A jelikoz nema k dipozici zrejme zadne jine grafy nez EOD nebo tyhle tabulky, tak nevi jak se graf v case pohyboval. Bohuzel je o svem zpusobu tradingu tak presvedcen, ze tomu sam veri a bohuzel jeste stale ovlivnuje par lidi kteri mu to basti. Pridavam jako dukaz graf NQ z pondeli, aby bylo jasne videt, jakymi nesmysly vas tu pan Kurdebele krmi. 2 tomagr: cituji Kurdebele z predchozi stranky... "...znovu jsem udělal svou starou nacvičenou věc.Kolem 7.00 našeho času na dlouhou vzal 10 kontraktů za 2193.25...." Z toho plyne, ze se zde vyskytuji jiste nesrovnalosti, ktere podporuji spise teorii moji, nez teorie ostatnich o neotrelem zpusobu obchodovani ktery je tu nekterymi tak nechapan... Tot vse k vysvetleni... ;) Rob

16567

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robe, to on kurdebele urcite jenom spatne napsal cas.. :)
Jeste chvili tu bude zpetne psat o jeho obchodech a bude moct zacit prodavat nove kurzy: "Obchodovani podle mesice" a "Bud agresivnim vitezem" :)

Jinak osobne mi prijde dost zvlastni, ze je podle nej dulezite sledovat trhy i mimo hlavni hodiny a pritom mit zobrazeny close graf pouze hlavnich hodin...

Omlouvam se za flame...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pani,

nesledujem sice tuto podnetnu diskusiu o obchodovani podla novu a splnu, hoci ako navod zhodnotenia svojho teleskopu je to zaujimave :) Cele mi to pripomina diskusiu na www.kosmo.cz, kde bola jednu dobu plamenna diskusia ohladne udajne sfalsovaneho pristatia americanov na mesiaci. Bol tam jeden borec, co razil tuto teoriu a sam seba staval do pozicie prenasledovaneho nosica pravdy a osvietenia, a potom armada ostatnych diskutujucich, ktori sa mu snazili vecnymi argumentami jeho nezmysly vyvraciat. Na kazdy vyvrateny nezmysel a na kazdu odhalenu chybu reagoval dvoma dalsimi chybnymi argumentmi. Cele to nikam neviedlo a povodne odborna diskusia zaujemcov o vysoko technicky obor sa zvrhla na vzajomne osocovanie z nedostatku vzdelania na jednej strane a sedliackeho rozumu na strane druhej. Nakoniec sa zvolila taktika ignorovania onoho individua a forum sa viacmenej vratilo k svojej tematike.

Tym chcem povedat asi tolko, ze ak tu niekto razi cudesne teorie tradingu, ktore navyse nemoze nicim realnym podlozit (jakoze podla toho skutocne profitabilne obchoduje), tak najlepsie je sa tym proste nezapodievat a nereagovat. Inak to sklzne do kolotoca invektiv a s obchodovanim trhu Emini NASDAQ to uz nebude mat nic spolocne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny Dlouho jsem tu nebil, jsem začátečník aktuálně obchoduji na simu, obchoduji pouze NQ nebo spíš se smažím :-). poslední dobou mám bohužel málo potencionálních signálu, snažím se dostat na hranici 500 USD za měsíc na jeden kotrakt, obchoduji hlavně korekce do trendu se SL kolem 50 USD,tak se chci zeptat jak jste na tom vy ostatní s příležitostmi k obchodování, dnes byla jedna pěkná kterou jsem zobchodoval na jedničku viz. screenshot s pozdravem RED

16574

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blažek:

(tu) rovnako som to videl aj ja len malá poznámka ak môžem:)..pri tom prvom vstupe si naznačil šípkou klesajúce vol lenže to bol klesá na up sviecach čiže to je fakt agresívny vstup keby mal den reverzný bar vysoké vol bolo by to o inom. Lebo ten break bar bol pomerne zdravý vol vzrastalo no z kontextu to bolo dobré mieste pre vstup veľa "losers" nakupovalo ten breakdown a tak tam vzniklo pekné moemntum na vstup. Inak ja som vstúpil tak kde si ty naznačil prvý výstup :)

Ja mám teraz pomerne kritické obdobie obchodujem takto už 3 mesiace a teraz to tak nejak kazím takže som sa teraz zameral na kontext lebo často vstupujem dosť nezmyselne (psychika). Inak ak ta zaujíma takýto prístup skús VSA ( volume spread analysis) na nete je toho kopec. Od februára to študujem vypustil som všetky indikátori predpokladam že ako ty. Len taká rada na záver ktorúsom si plne uvedomil až po čase a čo mi prízvukovali ludia na fore. Sleduj kontext a nauč sa čítať trh potom tie vstupy budú už logické. Teraz to musím všetko tak nejak prejsť naspäť lebo som si myslel že už som tomu prišiel na kĺb ale neustály vývoj a analýza je naozaj nevyhnutná.Bohužiaľ som to teraz 2 mesiace flákal.

Troška som sa rozpísal len nechcem aby niekto zbytočne urobil čo ja:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...