Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, tak dnes aktivne az do konce seance. Bonbonek prisel az na zaver :) Sekundy pred vystupem mi na nekolik okamziku padnul net, proto vystupni svicka se uplne nevykreslila. Dnes jsem diskrecne v prubehu obchodu zmenil PT na target PT (LOD 2274.00). Mam to myslim celkem nakoukane a hodne si od toho v budoucnu slibuju.

16355

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yurao
su len styri kontarkty za cely rok. Napriklad za tento rok to je: NQH1, NQM1, NQU1 a NQZ1. Nic ine. Teraz sa obchoduje kontraktny mesiac NQM1 a zrejme na buduci stvrtok sa zacne obchodovat NQU1. Niekde som cital tu na, ze prechod na dalsi kontrakt je druhy stvrtok po spusteni nove kontraktu. Ale zrejme toto vies. Expiracne mesiace:
NQH1 - marec
NQH1 - jun
NQU1 - september
NQZ1 - december
Neviem, ci som ti nieco pomohol. No snazil som sa:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Blazek3: chcel by som sa spýtať k tvojmu screenu, podľa čoho stanovuješ SL, alebo čisto mechanicky?? Aké minimálne RRR berieš aby si s ním bol spokojny? Ďakujem.. ja som obchod nezobral, pretože som mal zaznačenú S/R na 2227,75 ale trh ju prekonal. Prikladám screen. Videl som tam aj Trading Range, tak prosím o názory či som ho dobre zakreslil. a poprosím aj či som dobre zakreslil S/R. ďakujem.

16425

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

SL mechanicky nedávám. Vždycky sleduji kolik riskuji na obchod. max. 2% ale to jen vyjímečně. Snažím se SL dávat pod/nad swingy nebo pod/nad S/R úrovně. Občas zadávám SL nad nebo pod high low vstupní svíčky.

RRR minimální je 1:1, to je spodní hranice pod kterou bych nešel. Ideální RRR je pro mě 1:3 i 1:2. Výstupovat se snažím na předem stanovených bodech. Tzn. S/R úrovních ( swing, open, high, low).

S/R úrovně sleduji takové, které se tvoří přímo v grafu, dále sleduji open dne, high a low.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...