Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Remarque:

Daily range bola mensia ako po ostatne dni, takze jo v piatok to bolo pomalsie, vlastne sme tesne nad primerom za poslednych 20 dni, ten bol cca 75 teraz sme mali cca 78 aj s pre marketom.

pavel:

Zaujimave je to na dennych grafoch, volume klesa, cena stupa...dost podobne tomu co sa udialo pred padom, uz sme sa dostali skoro do polky toho silneho pohybu, zeby zaciatok konca korekcie?? Uvidime.

Filip44:

Ano je to uhladene, je to exekucny graf takze mi to vyhovuje, ostatne grafy mam normalne minutove. Je to Renko chart jednoduchsie sa mi na to pozera, aj S/R sa daju lahsie spozorovat, aspon mne sa to tak zda..uz som si na ne asi zvykol.

stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:renko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pavel, len tak pre zaujimavost: posledny obchod - co je xdiv? nech sa divam ako chcem ziadnu div tam nevidim..asi potrebujem nove okuliare :) jedine ze by si nebral v uvahu shadows/spikes/wicks potom tam je taky DB s DIV ci? A este ak sa smiem opytat ako si znizil risk? Zacal si posuvat SL pod low dalsej candle ked zavrie alebo ine casovanie vstupov? (tu)

16917

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky182: Zajimavej system, vstupy taky pomerne jednoduche a jdes si pro vysoke RRR. Parada. Ne, nove okuliare zatim nemusis. Ono ne vsechny divergence musi byt tak evidentni :) xdiv je skryta divergence do trendu. DB tentokrat nebyl idealni, ale byl to uz 2. odraz takze takovej signal beru. K te sleve, ja nechci jit prilis do detailu, stalo me to trochu casu a pozorovani, ale nic sloziteho v tom neni. Vstupni svicka u obchodu #3 byla v 1615 (close 2187.50). ja jsem si pockal na lepsi plneni u nasledujici svicky a vstoupil za 2187.00. SL se tam nezmenil, ja ho davam pri tomto vstupu pod L vstupni svicky. Zdravim P.

16922

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

chci se zeptat, jak se vám daří v aktuálních trzích? Ptám se proto, že mně se poslední měsíc absolutně přestalo dařit. Znova jsem několikrát backtestoval systém, bádal a zkoušel, ale žádná změna nepřišla. Zdá se mi, že do obchodu vstupuji dobře podle systému, neporušuji ho, obchoduji stejně jako dříve (3 ziskové měsíce na Live účtu, tohle je můj 4. měsíc), ale drtivá většina obchodů končí ve ztrátě. Nevím jestli je to tím, že aktuální trhy nesedí mému systému a tím pádem můj systém je málo robustní nebo jestli se holt někdy stává, že přichází takovéhle ztrátové období (ikdyž se mi zdá už docela dlouhé, cca 4 týdny).

Proto se ptám, jestli i někdo z vás má momentálně takovýhle problém, že trhy nejsou zrovna dobré pro váš systém. Docela mě to mrzí, věnuji tomu opravdu hodně času, ale pořád se nemůžu pohnout z místa a nějaká ziskovější série stále nepřichází. Nedaří se mi ani 2 ziskové obchody za sebou.

Obchoduji samozřejmě NQ na 3min grafu.

Předem děkuji za odpověď a případné podněty, jak dojít ke zlepšení.

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím echeck,
myslím, že ačkoli obchoduji zatím pouze v rámci papertradingu, mohl bych se k tvému příspěvku vyjádřit.Já sám jsem tento měsíc zatím v profitu 850 USD, což považuji za slušné, protože můj měsíční profit target je 1000 USD.Minulý měsíc byl skutečně famozní, jelikož jsem vydělal 5200 USD, což je můj nejlepší zisk za poslední 2 roky.Musím ale říci, že jsem za tyto 2 tydny inkasoval 6 ztrát, což opět byvá zřídka.Na tvém místě bych nevěšel hlavu, protože mít 1 či 2 ztrátové měsíce do roka je naprosto normální, jak jsem ostatně četl zde na finančníku.Takže hlavu vzhůru a nevzdávat se.

Přeji mnoho úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

echeck:

Ak ti to trvá tak 4-5 týždňov tak to môže byť dané tým že sa rapídne zvýšila volatilita a trh je fakt živý.

Straty môžu byť spôsobené:
1. fixnými hodnotami SL (bohužial MAE analýza nieje taká ako sa hlása)
2. sklzmi čo pri týchto podmienkach neni problém kedže to behá.

Morfin:
Nie všetko čo je na finančníku je pravda. Čo takto sa zamerať na to aby nebol ani jeden stratový? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis:

Určitě je to způsobené tím, že je zvýšená volatilita, i když první polovina srpna mi zase až tak nevadila a šlapalo to jak má. Mě právě zajímalo, jestli vaše systémy také prožívají období, kdy v určitou dobu (různá volatilita apod.) se prostě nemůžou chytit a trvá to třeba i takhle dlouho jako mně. Nebo jestli to je malou robustností systému. Je jasné, že tyhle 4 měsíce je krátká doba na hodnocení, ale tak jenom mě zajímali vaše zkušenosti.

Btw. jeden týden jsem přešel zpátky na demo a během toho týdne jsem udělal 410dolarů/1 kontrakt NQ, tak jsem se vrátil na live a zase do starých kolejí a pokračovaly ztráty.

Morfin:

Samozřejmě se nevzdám, to v žádném případě. Na to nemám povahu ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...