Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

blazek3 Ahoj, ještě ke tvému obchodu, který majkl dobře rozebral, já se snažím najít další vodítka na vyšších timeframech. Konkrétně zde se trh pohyboval v trojúhelníku a skoro na tick přesně se dorazil od TL. Pokud se objeví nějaký pattern potvrzující odraz vstupuji ve směru trendu z vyššího TF, v tomto případě LONG. majkl Čtu pozorně tvé komentáře, vždy pro mě velmi poučné. Nedávno v nějakém vlákně prezentovaný přístup založený na průrazů trojúhelníků už zkouším paperovat asi měsíc a půl. Není to zrovna častý pattern, ale párkrát do měsíce se objeví a s použitím trendlines z vyšších TF se šance úspěšného obchodu zvyšuje. Jinak těch pár paperových obchodů mi začíná ukazovat, že výstupy budou tím, na co se v budoucnu zaměřit. Viz páteční obchod. Vstup na základě patternu Head and Shoulders, RRR 1:2, výstup uprostřed CG ze začátku seance (na 5min grafu), trh poté urazil dalších 12b. Do budoucna po zvládnutí obchodování s jedním kontraktem bude asi řešením vstup se dvěma kontrakty (či dvěma sadami kontraktů), kdy jeden výstup bych realizoval na pevném PT a druhý kontrakt trailoval SL. Michal

16184

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...