Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím všechny, rozhodl, že také přispěji svoji troškou do mlýna a třeba bude pak následná diskuze přínosná pro všechny strany. Obchoduji live fesx. Obchodoval jsem s dvěma kontrakty, dostal se do plusu, nějaké peníze vybral, nicméně pak jsem udělal mnoho chyb a teď jsem asi v 12 procentním minusu. Přešel jsem na obchodování jednoho kontraktu, protože mám velký problém s exekucí, jakmile se objeví signál, tak je pro mě dost těžké zmáčknout spoušť. Pravděpodobně strach ze ztráty peněz nebo z toho, že se budu mýlit.. Nepomáhá ani to, že většinou tu pravdu mám :). Kontrakt ukončuji na nejbližší úrovní. Nyní mi nejde o to vydělat peníze, ale spíše o to, aby exekuce byla pro mě mechanická záležitost. Systém vypadá podobně jako zde obchoduje finančník Petr, nicméně OP byl postaven zcela nezávisle a už před delší dobou. Tak plán pro dněšek. Ve fesx jsme po pondělním růstu měli trochu klidnější den, kde jsme se drželi range z pondělí. Důležité bylo, že jsme nepřekonali pondělní high a i po počátečním růstu jsme se odrazili od VPOC cele oblasti smerem na jih. Proto jsem trochu naklonen vice short strane, ale stát se může cokoliv. Dle profilu jsme meli double-distribution day s lvn 2211, která pro mě bude jedna z klicových oblastí. Pocatecni short v prvni hodine obchodovani jsem vcera videl jako, že ten kdo nakoupil v pondeli vybiral zisky. Zony pro nakup 2172-hlavní LVN 2211-y´profile lvn 2184- mala hvn oblast a low, které sice už bylo prekonano, ale stále má pro mě vetsi vahu nez 2147. zony pro prodej 2228-mnohokrat vyzkousena lvn zona, na kterou si budu davat pozor. je to take VAL 2246-hlavní VPOC cele oblasti 2297-take mnohokrat vyzkousena lvn 2312-hlavní sell rezistence na kterou už jsem nekolikrat cekal. Očekávání 1)Pokud otevreme na close a pujdeme UP, tak první sell signal budu hledat na 2228, tuto hranici pouziji i jako pro případný flip UP k 2246 (pokud selze long). Pokud se odrazime down budu ocekavat hitnuti 2211, kde bych ocekaval alespon malou counter rotaci UP a pokud se trh už mít k longu nebude, tak použít tuto hladinu pro short s ocekavanim dalsi zony Pokud po otevreni pujdeme short, tak hlavní zona pro nakup bude 2211, ktera když selze poslouzi i jako pripadny odraz pro short. Dalsi zony budu obchodovat dle barev 2)Pokud otevreme nad 2228 a pujdeme down, tak primarne budu hledat uzavreni VPOC, kde by mohla byt alespon mala rotace UP a hlavni long na 2211 s rezistenci na 2228. Pokud selzeme long tak viz 1 Pokud pujdeme UP, tak prvni rezistence na 2246 se supportem na 2228 nebo 2211 3)Pokud otevreme pod 2211, tak tuto oblast budu brat jako rezistenci. Pokud 2211 prekoname, tak ocekavam malou rotaci na VPOC 2221 a nasledne rezistence 2228,2246.... Pokud pujdeme short, tak tradicne long na 2184 a 2172

19479

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak musim říct, že dneska jsem dostal slušně za vyučenou. Otevřeli jsme pod 2211 a já zacal tradit svuj plan. 1)když se trh vracel k 2211, tak jsem zadal limitni prikaz primo na 2211, na 2212 bylo na asku necely 2000 objednavek, což je na premarket docela dost. A veril jsem, že se trh mohl o ně zarazit, ale to se nestalo a dostal jsem SL. 2)Obchod na 2209 se SL 2214, věděl jsem, že jsem měl dat SL na 2217, ale to je na mě moc a nechtel jsem nechat utyct takovy hezky trade. No nicmene cena vystrelila na 2214, vyplnila celkem 17 kontraktu a mě mezi nimi, pak se trh krasne otocil. 3)Vstup na predem naplanovane urovni, kde první odraz viz bod 4, jsem zobchodovat nestihl. Na bidu byla rada 2000,4000,2000,2000 coz mi jenom dodalo odvahy nicmene to nekdo jenom hral a trh se tim prokousal a me vyhodil. Dnes -140 euro. Přeji hezký zbytek slunečného dne

19481

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...