Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 3 months later...
  • 4 týdny později...

Zdravím,

rád bych poprosil někoho kdo se vyzná dobře v Rossových formacích. 1. Congestion je zahuštěná oblast tj. TR, Ledge či samotné Congestions záleží pouze na počtu čárek danné formace. Ledge max 10, Congestions 10-20 a Range 20 - 30. Ty se vytváří vždy v rámci trendu. Jeho hlavní vstupní signály jsou při intradenním obchodování např 30 TF 1-2-3 H nebo L, RH, TR a Ledge. Na menších TF 5 min pouze řídí vstup za pomocí středních nebo doplňkových signálů... Pokud jsem napsal něco špatně tak mě opravte. Dekuju Marek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marku>
mozna by bylo lepsi dat dotaz do vlakna Joe Ross www.financnik.cz/forum/read.php?2,31796,page=70
Nicmene ani poradne nevidim, jakejze mas dotaz ... jen snad posveceni toho, co jsi napsal?? Pokud si dobre vzpominam, tak asi tak nejak to Ross vysvetluje v knizkach.
Neber to ale jako dogma a mechanickou zalezitost - daleko dulezitejsi je chapat, co se v trhu deje, jeho strukturu pohybu, zony odmitnuti, SR apod.
Vidim, ze jsi nejspis na zacatku tradingu ... doporucim ti cist a cist a cist knizky o ruznejch smerech a obchodnich pristupech a koukat do zivejch grafu a nic neuspechat - v tradingu neexistujou "uspesny rychlokvašky". Uvidis, ze ti to po case zacne do sebe zapadat jako mozaika a uvidis, ze je celkem jedno, jestli je CG 10-20 baru nebo jinak. Cistej Ross styl stejne nakonec nebudes obchodovat - urcite si tam das svoje vychytavky.
Vsiml jsem si, ze mluvis o 5 min tf na exekuci ... to uz je dost k hranici pozicniho obchodovani. Tady je vetsina lidi ID na hodne nizkych tf ... exekuce na 1-3 tf a co je vys, tak to je na urceni SR, ...
Preju ti dostatek nadseni.
happy trading
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...