Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

Pro zajemce screen z dnesnich dvou obchodu na FGBL. Trh se cca 3 dny pohyboval v rustovem kanalu. 1. Dnes v prvni hodine klesl az na jeho spodni hranu, zde vytvoril pekny kompaktni Ross hook na jehoz breakoutu jsem vstoupil short. Prvni kontrakt uzavren dle planu na +6, druhy na posouvanem SL na +9 2. Pak se vytvorila formaci Ledge, jejiz breakout short jsem take zobchodoval. Opet prvni kontrakt uzavren na +6, druhy az na PT na +30. Dnes tedy celkovy profit +510€

16685

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dawes1: FESX jsem zkousel nekdy minuly rok v srpnu/zari backtestovat a pak paper, ale zda se mi to hrozne liny trh. FGBL je v tomto smeru lepsi, ale mam ho jen jako doplnkovy v dopoledni seanci - primarne jedu TF. FDAX je rychlik, tam se svym uctem nelezu :)

Ad vyhazovani na korekci: to mi prave vyhovuje. Zjistil jsem, ze nejvice mi sedi takovy "sniper" styl obchodovani. Udelam si analyzu trhu, SR urovne, kanaly atd., ale kdyz uz jsem v pozici, chci rychle vedet, jestli muj predpoklad byl spravny nebo ne. Pokud byl, vypada to tak, jako dnes. Pokud ne, tak obvykle beru alespon tech +6 ticku na prvnim kontraktu a druhy je break even. Notabene, kdyz me to vyhodi na korekci, znamena to, ze muzu vstoupit znova a mozna i za lepsi cenu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ickis: Tak to je dobre... ja minuly rok zkousel FGBL a prisel mi hrozne liny, po 12h uz jel jen setrvacnosti :)
na FDAX mam zatim stejny nazor moc volatilni a muj ucet na to jeste taky neni ready.

Ad vyhazovani na korekci: rozumim ze beres co je na stole a vstoupit znovu na lepsi cene se da vzycky (tu)
zkusim si to zbacktestovat na svuj system a uvidim co mi JATester vyhodi ...

Preju hodne takovych uspesnych obchodu jako dnes ;o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ad liny FGBL: ja ho taky obchoduju jen cca mezi 8:30/9:00 - 11, pak je obedova pauza, kdy je dost nizke volume a rozumne obchodovat se pak da znova cca od 14:30 - to uz se ale pripravuju na US seanci.

Jinak svuj OS pro FGBL porad jeste ladim (paralelne s obchodovanim delam jeste hlubsi backtest), ale na TFku mi dava uspesnost cca 80% - i kdyz samozrejme mam vice malych obchodu. Na FGBL to je jen neco kolem 60%, ale tak 1-2 obchody z 10 se takhle pekne "utrhnou" jako dnes a to je pak radost sledovat equity ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dawes:
zlatý fdax jeho pohoby jsou prostě jinačí než všechny ostatní, pro začátečníky ale bohužel nanic protože stačí chytnout sem tam slippage(jěště na tak divokém trhu) a váš účet letí dolů. Mohl by být někde poloviční fdax, ale nikdy jsem ho nenašel, ale byla by to nejlepší volba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolte mi podelit se o screenshot z dnesni (21.7.2011) seance trhu FESX. Vstup c. 1 - vystup na PT (90,-€) Vstup c. 2 - vystup na B/E (byl jsem vyhozen na korekci, pak uz trh pokracoval "spravnym" smerem beze me) Jinak pro trh FESX pouzivam nastaveni: SL -5 bodu PT +9 bodu Posun SL na B/E pri otevrenem profitu +5 bodu Komentare ke grafu pripadne k mym SL/PT jsou vitany :)

16700

Link to comment
Sdílet pomocí služby

branigan:

pokud obchodujes (budes obchodovat) jednotky kontraktů, tak na FESX nemas problem uz od 8:00 ... v případě stovek už by byly asi skluzy :-)

Koukal si na FGBL? Je podstatně živější. FESX so pořád vrtí v rozsahu 30 bodů (do 12:00) a jen vyjímečně to prostřelí. Tak kdyby se ti pak nedařilo, tak zkus třeba změnit trh. Mě to pomohlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...