Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zda se cena udrží na nějaké úrovni jen pár sekund neni přece dáno zobrazením grafu, úplně stejou sekundovou akci ceny uvidíš na hodinovém, minutovém, stejně jako volume nebo range bars grafu .. jaký máš formát grafu je jen vizuální pomůcka pro pochopení vztahu cena x volume v čase

co se týká PT, tak stejně jako u SL do logických zón, osobně dávám 1 tick před moje S/R, která musí být minimálně +4b body ve směru (pro NQ)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, stáhl jsem si demo Sierra Chart chvíli jsem bojoval s nastavení CCI apod. a konečně se mi vše povedlo nastavit podle představ. Nyní ovšem řeším problém odkud tahat data. Hodlám obchodovat eminy trhy (russel, nasdaq, ...) na 3 minutovém grafu. Jako nejlepší řešení jsem našel SC historical data tedy data které nabízí sierra jestliže si zakoupím alespoň level 3 což vidím jako ideální řešení, protože zakládat účet u IB zatím nehodlám. Nicméně tato data obsahují historii pouze zhruba 2 měsíce což se mi zdá velice málo. Nevíte o nějaké jiné alternativě dat do SC s větší historií a za přijatelnou cenu na backtest, paper? Nebo jak rozchodit ty data od SC abych měl delší historii? Budu vděčný za jakýkoliv tip (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžu jse zeptat ti kteří papartredují která data těd pro NT používají?

AMP už to má taky blokle..:

Děkujeme vám za požadující zdarma NinjaTrader demo.

Naše záznamy ukazují, že jste již dříve podepsal se na Zenfire demo (omezené 1 za 90 dní).

Pokud nejste připraveni na obchodování se živými, AMP nabízí také integrovaný NinjaTrader s CQG:

Plně redundantní Global Network: www.ampclearing.com/cqg_data.html
Přímý přístup na trh všech hlavních výměny: www.ampclearing.com/exchanges.html
Historické a v reálném čase Index dat v ceně: www.ampclearing.com/cqg_indexes.html
Více Nativní Podpora jazyků (česky, francouzsky, hebrejsky, italsky, polsky, rusky, španělsky)
Fond účet s měnách (USD, EUR, GBP, CHF, CAD, AUD, HKD, JPY, NZD, SGD)
24-hodinová Automatizované systémy pro spuštění recepci 3rd Party nebo hromadně strategie
30 + NinjaTrader odborníci, to vše s experienceare obchodní podlaží jsou připraveni vám pomoci!

500 dolarů Live účtu Minimální začít. Zkuste to ještě dnes!

NinjaTrader integrován s CQG zdarma demo: www.ampfutures.com/ninjatrader_cqg.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na Brokera...jedná se mi o to, jak se vybírá?? Vím že o tom byly i články, ale raději bych se ujistil...mám v tom zmatek ohledně brokerských společností, brokera,burzy...nějak se mi to motá dohromady. Jestli si vyberu Brokerskou společnost, tam mi dají nabídku brokerů a tomu řeknu na jaké chci obchodovat burze??
Děkuju moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

syrda:

Z toho, co píšeš, je cítit, že potřebuješ především pořádně studovat, backtestovat, poznat trhy a obchodovat na simu. Nadšení je v pořádku, nicméně konkrétně DAX by Tě mohl velmi draze schladit. Americké futures obchoduju přes Infinity a DAX krátce taky, na samotný DAX určitě půjde otevřít účet u brokera přímo v Evropě, tzn. nižší komise a rychlejší konektivita.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám takový dotaz...
Používám NT 7, a chtěl jsem se zeptat jak poznám kdy jsou hlavní obchodní hodiny trhů, a jaké jsou právě obchodní měsíce...
Vím že to lze odvodit od Volume, ale i přes to, určitě existuje nějaká stránka burzy(pro NT data od Zen-fire) , kde lze lehce zjistit různé kontraktní měsíce(každý trh má jiný), a hodiny, díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...