Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
zdravím všechny,kteří pročítají tento web.Rád bych se zeptal jako úplný začátečník.
Nic moc o forexu nevím snažím se číst a pohlcovat informace a jako asi mnoho z vás jsem si založil demo účet,na platformě jsem týden a za tuto dobu jsem udělal čistý zisk 50 000kč a popravdě mě to trošku vystrašilo,je mi totiž divné že jsem vlastně nepřečetl dohromady ani jednu knihu o obchodován, mám vlastně nulové zkušenosti a dokázal jsem uzavřít obchody se ziskem myslím ne zrovna nejmenším za týden "hraní si".
Myslíte že je to opravdu tím že jde o DEMO tedy jakousi "HRU" a člověk vlastně neřeší že uzavřel obchod za 100 000kč?
Máte stejné zkušenosti?

Děkuji Vám za odpovědi a názory.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chci Vás poprosit o pomoc s výpočtem poplatku Brokera, rád bych zkusil Live účet s automatickým tradingem, něco jako PAMM: global.fxdd.com/en/forex-trading-software/fxdd-auto.html

FXDD má poplatek 1 pip za každý "round turn trade"..

Velikost obchodu mohu mít nastaveno na "10,000K" a nebo 100,000K... a počáteční vklad bych chtěl 1000USD.

postimage.org/image/35985vwpw/

// pokud sem příspěvek nepatří, ocenil bych přesunutí nebo informaci kam ho mám vložit. Děkuji, P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám pár dotazů.
Chtěl jsem se zeptat jestli je indikátor/program, který zaktresluje zakulacené vrcholy/dna?? Asi ne podle mě, jelikož se jedná o subjektivní věc hodně, ale i tak se raděj ptám.
Dále jestli si myslíte že zisk 1000 USD na kontrakt za měsíc je pro začínajícího tradera dostačující cíl, a nebo hodně vzdálený....Vím že budete psát že záleží na kapitálu, trhu, že si stačí projet statistiky atd...a popřípadě jaké si kladete Vy týdenní/měsíční cíle...A nakonec jsem se chtěl zeptat jaká graf používáte..(tickový, volume, range bars nebo klasický na čase...) protože do teď jsem používal klasický se závislostí ceny na čase...mohl jsem rolovat mezi 15 nebo 5min grafy atd.
Ale teď jsem zjistil že pro intradenní a obecně je to poměrně zastaralý používat a hodně nevýhodný...a popravdě když jsem zkusil Volume graf, tak to je totálně něco jinýho než na co jsem zvyklej...díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

syrda:

Taky indi nepoznam

Pokial len zacinas tak sa na nejaky xUSD/mesiac ani nepozeraj, zabudni na to ze to robis pre peniaze a zameraj sa na to co vidis v trhu, ako na to reagujes, ci dodrziavas system, co robis dobre co zle atd.. Ak sa zamerias na PnL tak kazdy den bude bud super alebo zly podla toho ci zarobis ci nie (to nieje spravne lebo mozes urobit vsetko dobre a aj tak stratit)

Ide o to co vlastne obchodujes: moj osobny pohlad a cesta bola asi takato, najpr som bol na minutovych grafoch, tam som zistil ze je to pre mna moc rozhadzane nevidel som dobre formacie PA atd, presiel som na range bary kde sa to uz upratalo a bolo to lepsie, skoncil som pri renko baroch kde je to pre mna najcitatelnejsie alebo pekne upratane. Kazdy typ grafu ma svoje pre a proti, treba len vyskusat ktory sadne a ci sa bude hodit na to naco ho potrebujes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...