Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – rok poté


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lordberry
Ahoj, taky jsem loni propadl golfu a i když do března fulltime trader asi ještě nebudu, mám to jako jeden z mých malých cílů úplně stejně jako ty :). Tvrdohlavě si jdu za svými cíli dokud se k ním prostě nedostanu a tohle bude obrovské zklidnění a oprostění se od těch všech stresů až budu full time :)

Jinač naprosto senzační článek! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:

Ahoj, jenom krátký dotaz. Jak dlouho od začátku tvého živého obchodování ti trvalo než jsi byl schopný si říci, že už máš na fulltime? Já obchoduji živě půl roku, ale na fulltime to ještě není - zatím vydělávám pár set měsíčně s jedním kontraktem. Každý měsíc ale vidím zlepšení na všech frontách mého obchodování a vím, že to taky dokáži. Když to bude letos, tak budu spokojený. Dík za odpověď;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam podobny cil. Pred nekolika lety, tzn. i pred tradingem, jsem se rozhodla vratit natrvalo do jizni Francie, konkretne Azurove pobrezi, kde jsem kdysi par mesicu bydlela. Jako odmenu za dosazeni pasivniho prijmu z podnikani.
Take mi vyhovuje leto cely rok... Abych si to ztizila, rozhodla jsem se, ze do Francie nepojedu ani na dovolenou, ani na vikend, dokud nedosahnu sveho cile. Je pravda, ze to obcas boli. A diky tomuto rozhodnuti, mne jine destinace u more na dobu dovolene nelakaji.

M.A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hola Pedro,

pekne napsano, tvuj prvni clanek o Lanzarote mi to zaradil na seznam.. a tak zrovna sedim v Arrecife u plaze a chapu proc jste si to tu vybrali.. sice v prvnim dojmu jsem si tu pripadal jak na ostrovnim duchodaku :) , ale je tu fakt nadherne..
treba se tu jednou budeme potkavat pri plazovem joggingu :)
Kazdopadne diky za tip a prinosne info.

Muchas gracias
Adios

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr:

Dobry clanok, clovek sa z neho dozvie vsetko dolezite o tomto ostrove, ak zmysla podobne...Ja zijem v UK pri mori, mesto Bournemouth, tiez sa tu surfuje, ale "dobre" vlny su zvycajne len v zime a vtedy je trochu chladno aj v zimnom neoprene o hrubke 5.4 mm. Minuly rok som bol na Tenerife a v Egypte, na april som opat planoval Tenerife, ale ked som ta videl s tym surfom, este to zvazim....Su tam priaznive podmienky na tento sport, ci je ta fotka skor imidzovka? Ak nie si proti, dal by som stretko, ked tam budem, mozeme zasurfovat, potom nejake dobre jedlo a samozrejme pifco ;)

Nech sa plnia priania vsetkym (tu)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je neuvěřitelné kolik lidí se shodne na tom, že cítí potřebu svůj život změnit. Ale jen málokdo se k tomu odhodlá. Těch "ale" mám v hlavě kopec a brzdí mě to. A proto jsem vděčná za každé povzbuzení od Finančníků, jste důkazem, že to jde. Tak Vás prosím neustávejte a motivujte lidi dál, je to třeba jako sůl. Moc vám děkuji.

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To opcan01:
Chudaci lidi jako napr. L. Williams, Elder, Ross, a desitky dalsich svetoznamych traderu, ... kteri podle Tebe neumi tradit a zivi je kurzy. Az prijdes alespon na dva, tri duvody, proc to delaji, pak muzes zacit vydelavat i tradingem i Ty. Pokud na ne neprijdes, pak se Ti nepovede ani v tradingu. Napoveda: MM.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Opcan01

Souhlas , ale byznys je byznys , hned má člověk chuť se přihlásit na kurz :) , prodat iluzi je mnohem jednodušší , než live trading a skoro nic neriskuješ . Mluvím z praxe, jelikož sám obchoduji live cca. 5 let

Nemám nic proti kurzům a podobným akcím , ale jsem realista ( ač často i naivní optimista) , klukům T a P samozřejmě úspěch z celého srdce přeji , ale články tohoto typu mi nesedí. Trading je skutečně dřina a dřina a takovéto články to celé hodně staví dost mimo realitu a přijde mi že trading až příliš idealizují.......je to samozřejmě můj osobní názor.
Ať se daří. DD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...