Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – rok poté


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To fubu.

Pokládání otázek, kolik kdo tradingem vydělal, je nepodstatné, protože to je pro nás nedůležité a v ničem nám to nepomůže.
Pokud se například zaměřím na Eldera, ten má určitý druh myšlení, které mě vyhovuje. Od něj jsem se naučil řešit problémy určitým způsobem, který vychází z mého pohledu na svět. Je mě tedy úplně jedno, kolik peněz vydělal na trzích. Je mi v hodně věcech blízký a vážím si ho, že například emigroval a bez prostředků se dokázal prosadit v cizí zemi a je nepodstatné v jakém oboru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska jen s otevrenou pusou koukam jak bajecne to zivot zaridil mne....i kdyz jakoby naruby.

Vetsina lidi zde premysli, ze jim trading pomuze k vysnenemu zivotu na vysnenem miste....Ja jsem si pomohla k vysnenemu zivotu v Italii a hle....jako tresnicka na dortu prisel trading, o kterem jsem snila 14 let!

A s tou drinou to moc neprehanejte. Paradoxne *mene driny a vice zabavy znamena uspech*....to ostatne dokazuje i tento clanek.

PS. S medii mam naprosto stejnou zkusenost...co jsem v Italii media jdou mimo me a misto toho se venuji sportovnim a kulturnim aktivitam, ke kterym mam zde v Italii mnoho prilezitosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za velmi dobrý článek.

Tomáši a Petře, nic si nedělejte ze zlých lidí co se Vás jen pošpinit snaží, beztak jen
po vlastní slávě baží. Vy dva jste mi ukázaly pravý smysl života, dosud jsem dělal jen
robota. Jen tak pokračujte dále a už nikdo nebude muset žít s málem. Ještě jednou
díky, bez Vás bych stále sbíral fíky.


PS: Přeju Vám jen samé štěstí a do roka vilu na předměstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tedy, Tomáš s Petrem žijí můj vysněný život!
Četl jsem i dvě předchozí "výroční zprávy z Lanzarotte" , ale tato třetí mne zasáhla nejvíc.
Nádherná motivace - teď jenom aby se všichni návštěvníci Finančníka nepřestěhovali na tyto dva ostorvy
I když - to by bylo asi to nejlepší vysvědčení pro autory. :)

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... a ako to je stym trestnim stihanim za danove uniky, som niekde na nete cital ze ma okkolo toho nejake opletacky, ale nedocital som sa nic konkretne ako to skoncilo, okrem jedneho komentara k nejakej diskusii , ktory bol podpisany ako l williams, a ze to vsetko boli nezmysli....
od smrti h. ledegera uz asi neni pre media taky zaujimavy

je niekde nejake viac info o jeho navsteve prahy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je to hodne offtopic a taky jsou to hodne osobni veci, tak napisu posledni reakci na larryho. Kvuli danim mel cca 3-5 let (nevim presne) domaci vezeni v australii, ale vse uz je hotove jen to stalo hrozne moc soudu a vseho kolem zadna radost. O seminari zatim nic neni bude to takove spis ekomicke forum v ramci ktereho bude mit larry par hodin. Bude to nekde kolem cervna v Praze ale jeste to neni 100% domluvene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...