Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

taky dik za zajimavou diskusi klucíííí
jinak dnes uz koncim, kdyby byl graf zda bude letos slivovice tak bych sel long, protoze nestiham zbirat svestky ;)

jinak vstupy 3
1.15,30 long za 708,9 out 710,5 v 15,35
2. long 15,50 za 712,8 out 713,3 v 15,53
3. long v 16,13 za 712,5 out 713,6 v 16,21

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to borax:

pises:
Pohyb indexu spočívá přece v ID pohybech jednotlivých AKCIÍ SPOLEČNOSTÍ,tam se celosvětově točí neskutečné množství USD a z toho jsou potom pohyby jednotlivých indexů.Žádný indexy není jedno futures jako třeba ropa,kde se prostě trejdí ropa na základě třeba nějakých čárek,zásob či volume,do indexu vstupuje těch faktorů mnohem víc. ....

Nevis jakym zpusobem je tedy do hodnoty aktualniho kontraktu co ted prave prodavam (NQ sell 2177,5) promitana cena baliku akcii? Nebo jak to zjistit?

To by znamenalo, ze ceny akcii obsazenych v indexu NQ dnes od cca 16 hod klesaji?

na strankach cmegroup jsem nic takoveho nenasel, navic by tedy ty stejne akcie (potazmo indexy) mely rozdilnou hodnotu podle kontraktnich mesicu? Chudaci akcionari.....

nevite nekdo jak to je?

ne ze by to nejak vadilo tomu co delame ale mam rad jasno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec pajus: dva dny jsem byl po vstupech +180 nebo neco malo pres 200 a nakonec BE be beran a tak dobrych +300 no obchodoval jsem jen do 16,30. Zhanim barel, no ne ropy kterou obchodujes, uz to pomalu neni kam davat :) jinak ti sem hodim screen co jsem teda a proc provadel, ahoj at se dari

16928

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] Rogi: [/bold]
Ten vstup s FLIPEM byl velmi hezký.
Ale rovněž stejně hezký byl první FLIP u HIGH dne. Neboť se odehrával na horizontální SR a ještě k tomu po průrazu HIGH.


[bold] Yax: [/bold]
Ale notak.... No tak se na tebe sesypaly..... :)
Kazdej ma vlastni pravdu. Je zcela jedno, ktera pravda je ta prava, hlavne kdyz dotycnemu vydelava.
Proste OS musi obchodnikovi sednout, jinak nebude nikdy vydelavat.

Uvertejni printscreenek. Od toho to vlakno tady je.
Rad se inspiruji.

Ja jsem se s market profile a aukci setkal poprve na akci Larry Williams v Praze. Tam o tom povidal Turek a u neho jsem se byl i podivat.

Ale nejprve chci poradne odzkouset system vychazejici z myslenek Petra Podhajskeho, nez se zacnu zabyvat necim jinym. Nechci skoncit jako vecny zacatecnik, ktery hleda svaty GRAL ;-)
Kdyz mi bude fungovat system Petra, tak u nej zustanu. Kdyz ne, pujdu zase o kousek dal.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogi:
podle MEHO vedomi a citeni ten 1. vstup nemel chybu. Nez jsem se koukal na tvuj screen, tak jsem si nakreslil SR (jak JA je vidim) a dost silna me vysla na 713.2 (uroven na uzavreni GAPu ze 6.8. a pak jeste 1x testovana na par ticku presne vcera kolem 19.00 a hodne rychle odmitnuta). Ty dalsi 2 vstupy z toho duvodu by pro me byly moc velkej risk. Ale je dobre, ze ses nenechal splachnout plnym SL. Skoda toho v 17.17 ... ten mel podle MEHO mineni spoustu logiky.
Kdy zacinas palit?? U nas na garazi je hodne vina, tak premyslim, ze to zprocesuju-zatim ale nevim jak.
rogi, at se dari
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím! Podívejte co dnes dělala Cumulativní delta na FGBL - zvláště v porovnání s předchozími dny. Máte vysvětlení co se v trzích dělo? Šílené nákupy startovaly kolem 13 hodin. Čekal jsemm kdy se to projeví do Longu, ale kolem půl druhé jsem musel odejít a někdy kolem 14:15 trh vystartoval vzhůru. Pokud nešlo o hrubou chybu v datech, pak je dnešní situace celkem dost unikátní.

16930

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...