Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Dva silné triky, jak se pohnout vpřed


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zajímavééééé. Málo reaguji a přispívám, ale teď už mi to nedá, především proto, že když nad něčím začnu přemýšlet ( momentálně to bylo jak na zimní lenost a stanovení si nějaké pravidelnosti po malých dávkách), tak se zhruba do týdne až 14 dní objeví na stejné téma článek od Tomáše. Stalo se mi to už po páté (předtím přístup k obchodování, šírší souvislosti v trzích atd - musel bych ty názvy přesně vyhledat). Asi nějaká empatie na dálku nebo co. Vždy se tomu s chutí zasměju a jsem rád, že se mi potvrdí co si myslím a že nejsem sám co přemýšlí o stejné věci. Atˇ se vám všem daří......... :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já používám něco jiného.
Na učení se čehokoliv nového využívám jednoduchou metodu založenou na počátečním nadšení s tím, že to počáteční nadšení časem vyprchá. První tři dny se učím 4x tolik co považuji za denní minimum. Další tři dny 2x tolik a poté pokračuji svým předem stanoveným závazně daným ([ital]na papíře přesně sepsaným a mnou podepsaným[/ital]) denním minimem. Metodu pozvolného přidávání aplikuji až když po dobu jednoho měsíce vzorně dodržuji své denní minimum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

Pre mna celkom zaujimavy clanok. Hlavne z toho dvovodu, ze aj vela pracovitych ludi su "lenivi". Co podla mna platy aj o mne. Musel som sa v duchu pousmiat ked ma pred nedavnom zastavila na chodbach mojej vysokej skoly mila slecna a vyplnili sme dotaznik, ani neviem presne pre aku agenturu. Podstatne bolo ze som uviedol v mojich silnych strankach pracovitost, a hned potom som povedal na moje slabe stranky lenivost :) Je to paradox ale ked sa nad tym clovek zamysly tak je to prirodzene.

Ludia maju v sebe 2 stranky. Toho rozumneho a aj toho pohodlneho. Len si to treba uvedomit.

Tak pre kazdych pololenivych traderov, ale aj netraderov odkazujem, ze niekedy staci malo k tomu aby sa prejavila aj ta pracovita stranka. Napriklad sa da zacat s tym ze sa premenujeme na polopracovitych :)

Prajem vela uspesnych financnich rozhodnuti

S pozdravom

Odkaz
"vsetky prekazky su len v tvojej hlave"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trading je podnikanie (aspoň taký, ktorý má zarábať). Pre podnikanie je dôležitá sebadisciplína. Tú môžete rozvíjať tým, že budete študovať o EQ - emočnej inteligencii. Konkrétne na tému ako stihnúť viac za krátky čas odporúčam knihu od Briana Tracyho - Snězte tu žábu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...