Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ako ste zacinali? Od prveho kroku...


Doporučené příspěvky

Zdravím.
Pročítám diskuze a snažím se pochytit kde je ten opravdový, prapůvodní začátek obchodování. Finačníka už znám řadu let, mám za sebou i úvodní kurz, několikrát jsem pročetl manuál, vč. barevných popisků :-).
Dnes jsem nainstaloval Ninja Trader, abych začal "na sucho" v demu. A ejhle - NT nefunguje, přesněji nejde spustit. Mám W7.
Existuje jiný sw, který se dá použít na "výuku" obchodování?
Moc díky všem

Barmar

"Peníze nejsou to nejdůležitější v životě. Ale ovlivňují všechno co je důležité."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 83
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Barmar: Na W7 funguje naprosto bez problému.

Abych přidal i sem, tak live už obchoduju nějaký ten pátek a začínal jsem klasicky rozpoznáváním S/R zón, formací DT A DB. Tyto jsem začal obchodovat i live a přinášely hodně zisků a víceméně přinášejí i dnes, jen to chce hodně citu a cviku.

Po několika měsících jsem se začal dívat po Woodies CCI a můžu říct, že tento systém + zmíněné formace mi naprosto stačí k ziskovému obchodování. Když Woodies CCI nedává signál (nedává ho často), tak využívám S/R, DT a DB. Momentálně mi to stačí a k ještě lepším číslům mi stačí jen přidávat další kontrakty (momentálně 4). Ve finále stačí nekonečně a pořád dokola omýlaná psychika. Pokud obchod nevyjde, tak co už, zítra je taky den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré ráno,

v knize Petra a Tomáše " Kompletní průvodce úspěšného finančníka" autoři na začátku píší, že je nejprve dobré a výhodné dlouho sledovat pravidelně nějaké trhy a zavést si rutinu.
Slovo pravidelnost je určitě zcela na místě, ale je tu někdo, kdo by řekl, KDE NAJDU GRAFY NA KAŽDODENNÍ SLEDOVÁNÍ ????????

Díky




:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pdemel:

jedním z nejjednodušších řešení je do začátku NinjaTrader..viz www.financnik.cz/forum/read.php?31,194698 máte k dispozici denní data zdarma od Kinetick, můžete si založit intradenní demo u Zen-Fire apod. nebo můžete čerpat zdarma Replay data, nebo si někde stáhnout historická intradenní data a ta si staticky prohlížet také..vše je popsáno v odkazu výše..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. zaregistruješ se na stránce - na email ti dojde NT licence key, zadáš do NT
2. po nějaké době (v řádech minut) ti přijde na email přihl. jméno a heslo - zadáš do accountu
3. v NT musíš mít vytvořený account na privedenta CQG - tady je navád jak na licence key tak na založení accountu

www.financnik.cz/video/zenfire/

jen s malým rozdílem že si ho nepojmenuš jako zenfire ale jako CQG a providera si nastavíš CQG, na dalšík kroku pak jen zadáš jméno + heslo. Posléze už se stačí jen přihlásit. Pamatuj na to že na každou registraci potřebuješ jiný email. Demo je tuším na 2 měsíce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davexon:

prosím mám otázku. to musím po každém spuštění stáhnout data??
nějak se mi zdá, že se tam nic neděje....-)) a navíc znovu a znovu musím nastavovat indikátory
sice se mně to zeptá jesti chci grafy uložit, ale nevím kde se ukládají...
kdy mi mohl někdo odpovědět bylo by fajn
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...