Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Takže v AOS jsem připojil DMI a ten nyní eliminuje "liskání na modré DMA". Odpadly tudíž dva chybné vstupy a získ se změnil na výše uvedeném příkladu na +42pips-(5*3spread=15) tedy zisk+27 pips Aby jste neřekli, že tady jen něco předvádím, tak vám ten systém dávám na sklo. Změňte jak obvykle příponu. UPOZORŇENÍ systém ještě není dořešen (viz.výše a je proto zablokována editace), tak jej používejte na testovacím kontu a souběžně podle něho můžete na ostro nakupovat a prodávat. Nebo ho zapnout pro vstup a pak ručně podle signálů vystoupit, vypnout a znovu zapnout. Jakmile se dořeší extra ukončování, tak jej sem umístím funkční. vachnikd

206

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stáhneš soubor do počítače, v průzkumníku nebo třeba wincommanderu přejmenuješ jako soubor.vttrs, spustíš VT, dáš tvorbu obchodních systémů, import, najdeš soubor a naimportuješ. Pak klikneš na graf, klikneš pravým tlačítkem myši a vybereš add trading system. Tam by měl být nový AOS, tak ho vybereš ze seznamu a připojíš ke grafu. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf :
uz je to dobre ja blbec som mal zapnute schovanie pripon :) inak uz testujem aj jednu aj druho verziu KST AOS potom sem dam vysledky. Zatial mi neni jasne jak zavira stop los na tom KST od vachnikd . Je tam tka hruba cervena ciara ale ta sa neposuve za poziciou. Zatial co mi zavrelo obchody tak po tom co to preslo tu ciaru ale nie hned ale az po uzavreni sviecky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pacho

hodně špatný výsledek. Příčinou je především to, že nefunguje ukončení v PL, ČEKÁNÍ a otevření nové pozice v běžícím AOS a také to, že se operace provádí až po ukončení svíčky, ale to není až takový problém.
Uvedl jsem, že je tento AOS je potřeba do dořešení používat spíše jako indikátor, pak bude plusový.

Je to počení především pro mně, že nemám zveřejňovat rozdělanou práci a především pak AOS. Je mi líto, ale příště bude muset počkat. Omlouvám se.

Pokusím se to předělat na indikátor, aby jste nemuseli mít spuštěné dvě aplikace. tzn na demu to spustit a na ostré ručně vstupovat a ukončovat.

V současnosti pracuji na kombinaci B-Line s KST a podle prvních testu to vypdá na minutovém grafu zajímavěji než MA s KST. Jakmile to doladím, tak to sem dám jako indikátor.

Až se podaří zjistit jak naprogramovat ukončení,čekání a znovuvstoupení do trhu v běžícím AOS, tak jsem oba systémy uveřejním. Proto se chi zeptat SIDa a Dzinka jestli na něco nepřišli, popřípadě i někdo z vás, mě se to nedaří.

dik
vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsem předeslal programování AOS se zatím spíše učím "odkoukáváním" z různých fór. Ale protože mimo obchodů na data, uznávám i staré a osvědčené klouzavé průměry (MA), zplodil jsem jeden indikátor TA, který jsem trochu neskromně nazval SID 9MA HB.. :). Princip indikátoru spočívá v tom, že kumuluje v sobě devět MA v periodách 5,9,12,21,34,55,89,144 a 233. První tři periody tvoří krátkodobý trend, další tři střednědobý a poslední tři dlouhodobé trendy. Přidána je ještě 2x funkce higband, která podle zadání (možno libovolně změnit, stejně jako periody MA) zvýrazní a signalizuje trendy MA. Pokud někoho napadne jak tento indikátor využít pro AOS, či jak ho naprogramovat pro AOS bude jen rád...Ideální by asi byla kumulace s DMI, %R nebo i s něčím jiným, jako "vypínačem"..Nickům Vachnikd a Volf je zasílám mailem. A všeobecně přikládám celkem primitivní skript..:-). Obrázek je pro dnešní stav EUR/USD na 5 min. grafu, ale podle mých testů je 9MA skvělý i na jiných časových grafech, především pro určení momentálního trendu, změn trendů a vývoje postranních trendů. Skript: MA1:= mov(C,5,E); MA2:= mov(C,9,E); MA3:= mov(C,12,E); MA4:= mov(C,21,E); MA5:= mov(C,34,E); MA6:= mov(C,55,E); MA7:= mov(C,89,E); MA8:= mov(C,144,E); MA9:= mov(C,233,E); highband1:= max(max(MA1,MA2),max(MA3,MA4)); highband:= max(highband1,max(MA5,MA6)); SID

213

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To vachnikd:

nic ti nemusi byt lito :) ide o to ze to treba testovat a ja som zacal ..je to iba na demu takze klidek ... najlepsie sa zoznamis s novinkami ked si ich vyskusas a to robim. Inak ten tvoj AOS neni spatnej len treba odfiltrovat nejak RANGE ked to dava signali na obe strany chvilu za sebou a tam to robi potom stratu. Proste aby to vyberalo len tie najlepsie signaly.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja se omlouvam, nejsem ted moc schopny provozu. Mam plne kecky ostreho obchodovani a na programovani a testovani AOS nemam energii :P Jak to jenom jde, tak si cistim hlavu a vubec do toho nekoukam.
Az to trochu opadne, dam dohromady nejakou verzi toho KST, vypada to jako velmi zajimavy indikator.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Právě se mi podařilo naprogramovat ukončení pozice v průběhu běžícího AOS. :) :) :) :D

AOS, které sem během několika dní umístím budou umět následující věc (pokus samo.nestanou komplikace):

Počkají na opravdu silný signál, pak poběží až do doby, kdy je jiný idikátor vypne(třeba Prifit) a pak budou opět čekat až se trh ustálí a při opětovném signálu, třeba ve stejném směru opět otevřou.
tzn. že nebude docházet k střídání BUY, SELL, které mnohdy není příliš efektivní až kontraproduktivní.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To vachnikd: stáhnul jsem si tvůj KST ale nejde mi editovat je chráněn heslem > to je záměr? nějka jsem z diskuze pohopil že se do něj dá vlést. Co se tyče definování silného signálu, tak mě napadlo řešení: použít ADX(t) - ADx(t-1) to prohnat MA se zpožděním cca 1 - 2 (jako filtr) , co bude nad nulou silný signál (směr) a naopak. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...