Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To Standby
Ahoj, rád bych se zeptal - čekáš na dokončení hodinové svíčky a tedy na potvrzení překřížení fisher indikátoru nebo otevřeš pozici i v průběhu "hodiny" jakmile dojde k překřížení ? Předem dík za upřesnění. Hledám vhodný indikátor pro vstupy s výstupem na vypočtených S/R úrovních (ve VT jako indikátor "pivot points") a fisher se mi jeví jako celkem vhodný...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:marek
Otevírám pozice v průběhu hodiny,ale čekám asi tak tři až čtyři dílky na potvrzení protnutí,protože ze začátku jsem to otevíral ihned po prvním protnutí a často se stalo, že se to vrátilo, myslel jsem si ,že když protne během hodiny tak to tam už zůstane a ono ne. Čekat se nedá protože třeba za 40 minut už je dávno pozdě, mán nastavené alerty a když vidím, že už skoro protína tak posunu alert o tři dílky a čekám a když to potvrdí tak jdu do toho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Este uvediem priklad :

Pozri si 4H graf . Vem si ho jako voditko na urcovani smeru.Takze ak sa ti to tam pretne trebars smerom nahoru tak si otvor 30min graf a na 30min grafe otvaraj vsetky pozicie po pretnuti smerom hore a toto delej az kym sa 4H graf zase neprotne smerem dolu. Vtedy zase otvaraj vsetky pozicie po pretnuti smerem dolu. Chapes? Nemam to vyskusane ale ked sa pozriem na grafy tak by to mohlo fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abych tady jen neuváděl AOS založené na známých indikátorech, vybral jsem z fóra VT jeden zajímavý TS fungující pod názvem DPO. Jak název napovídá, je jeho základem indikátor DPO (Detrended Price Oscilator), který je doplněn Bollinger Bands a Pips filtrem. Velmi zajímavý je na tomto AOS spodní graf indikátoru (viz obrázek), detekující okamžitý rozsah aktuální ceny daného měnového páru, podle podmínek ve skriptu. Příklad je na dnešním USD/CHF 5 min. nastavení je pro DPO perioda 20, BB rovněž 20, Deviation 2, MA Simple a pips filter 0,0005. Vřele doporučuji ke stažení z VT fóra a k otestování. SID

240

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pacho
Zveřejněné AOS z VT fóra atp. slouží tady na vlákně především pro příklady, jak obchodují jiní tradeři po celém světě a co používají. Většina AOS, které tradeři na VT fóru uveřejní jsou výsledkem nějaké práce a testů a myslím, že nás mohou alespoň poučit, jak uvažují a co preferují jiní obchodníci a které indikátory pro AOS používají. Zda to je nebo není rentabilní je už jiná otázka. Na konkrétním AOS je šipka směr okamžitého trendu, kosočtverec vstup a kolečko výstup. Zelená barva pro Buy a červená pro Sell.
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych, v prvom rade, kedze toto je moj prvy prispevok chcem podakovat tvorcom tejto stranky ktora je ozaj super . Som uplny zaciatocnik co sa tyka obchodovania, cca. mesiac "nasavam" info z tejto stranky a skusam nejake prve obchody na demo ucte.
Otazka pre Standby: kde by som mohol najst ten "MA cross simple trend system" ?, pripadne mohol by si mi ho mailnut alebo ho tuna niekde umiestnit. Vopred vdaka. Bacak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...