Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas,
nenasel jsem zde tema tykajici se zkusenostmi s Stochastic Oscilatorem na forexu
(tak se omlouvam pokud jsem spatne hledal)

Mam dotaz
1) na Vase zkusenosti s [bold] Stochastic Oscilatorem [/bold]
predevsim na M1 prip na M5 ...
pouzivam 5,3,3 a prekvapuje mne jak dobre chodi
pokud take Stochastic pouzivate jak ho mate nastaveny a v kterem okamziku vstupujete / vystupujete

2) s kterymi dalsimi indikatory ho kombinujete a jak

jak pri techto obchode ridite riziko

DIKY MOC (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stochastics kombinuj s něčím co ti určí trend---směr do jakýho brát signály a hlavně něco, co ti určí chop. Výborné jsou deriváty MA od Sida ADXMA a derivát derivátu ADXplovoucí pivoty (a to už nevim kdo udělal)....
Já osobně používám ergodic, jinak taky TSI (true strength index) v kombinaci s dvěma MA, které mi svým chováním určují, zda signál vzít či nikoli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky moc Peprníku
prosim muzes jeste rozvest:
"co ti určí chop"
"deriváty MA od Sida ADXMA a derivát derivátu ADXplovoucí pivoty"
"ergodic, jinak taky TSI (true strength index) v kombinaci s dvěma MA"
jsem zacatecnik a opravdu tomu moc nerozumim

odpoved pro MCH-FX
cituji: "Věřím v to, že všechno má své hranice.
V takovém případě můžete například začít uvažovat o nejrůznějších indikátorech ukazujících překoupení/přeprodání trhu, jako například RSI, Stochastics apod.)"
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/komodity-zaciname-obchodovat-2.html
nebo zadej Stochastic Oscilator do vyhledavace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

se divím, co tady nakecáte za hlouposti ohledně mauro trailing, a to o poslední a předposlední položce v nabídce. Poslední a předposlední položka vůbec nic nemá společného s počtem lotů, ale je to další nastavení SL a TS za pomocí ADR (average daily range - tzn. denního rozpětí). Takže prosím ostatní, ať zde neplkají hlouposti a nematou začátečníky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás Tradeři......

Protže jsem relativně nováček a v obchodování jsem teprve chvíli(cca 3 měsíce), měl bych takový nováčkovský dotaz....
Právě jsem ve fázi výběru brokera a softwaru....nechci se nikam hnát jen si chci zkusit pomalu nějaký demo účet.
Asi nejvíce na demoúčet mě oslovilo XTB Jedu v něm už asi týden a jsem zatím plně spokojen...
Ale nastal malý problém: zkoušel jsem co všechno to umí.....a když jsem narazil na strategie(které opravdu nejsou podle mého gusta),tak jsem zjistil že při provedení obchodu přes strategii zůstává v grafu zakreslen alarm....a vlastně vstup do obchodu....samozřejmě se mi to líbilo.....a zajímalo by mě jestli to v tomto programu lze nastavit i u normálního obchodování.

Takže teď zkráceně: zobrazení mého vstupu(popřípadě výstupu) z obchodu na grafu.

Moc děkuji za radu :)

dj_blade

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Zajímají mě 2 věci a názor těch, co obchodují live:
1) budu k obchodování používat platformu MT4 a AOS, který v určitou hodinu zavře všechny otevřené pozice. Může dělat nějaké potíže tomu automatu rekótování od brokera? Nebo ten AOS prostě ty pozice zavře za každou cenu?
2) pohrávám si s myšlenkou, kterou jsem začal i testovat a to vzít si z trhu 10-20 pips denně. Je to založené na breakoutu určitého pásma s tím, že PT na obě strany pásma je 10 pips. Poběží to jako AOS. Je v reálu možné takovýto systém obchodovat?

Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stanley:
jak by mohl AOS zavřít na ceně, kterou nemá k dispozici? Jistě, že může nastat requotace. Proto se do příkazu píše slippage, aby se dalo definovat, jaký skluz jsi ochoten tolerovat. Pokud je skluz větší, příkaz se neprovede. Já mám u svého EA nastaveno slippage na 100, abych měl jistotu, že mě to jistě dostane z trhu, ovšem za jakou cenu, to nevím.

To jestli ti broker bude tolerovat 10 pips/obchod záleží na jeho antiskalpovací politice, ale pokud vím, většina běžných brokerů toleruje průměr nad 7 pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc za praktické rady, Volfe :)
Mohu poprosit někoho šikovného, kdo umí v MT4 programovat, jestli by do EA Hans123MV2 (právě od Volfa), nezakomponoval jako volitelnou položku právě ten slippage, aby nebyly na live problémy s tím rekótováním?
Ten EA je ve vlákně "Breakout systémy" www.financnik.cz/forum/read.php?13,20117 hned v prvním Volfovým příspěvku.
Díky moc za ochotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...