Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

[b]placin:[/b]

Zadáváš prakticky jen řádek 2 až 8. Nejdůležitější je zadat SL (2. řádek) a TP (3. řádek). Ostatni řádky už je jenom konfort. Nejvodnější nastavení si musíš odzkoušet.
Dej pozor na zadávání SL a TP. Pokud broker umožňuje zadat tyto hodnoty např. 10 pipsů od ceny, tak zadane hodnoty v MAURO musí být >= této hodnotě. Jinak se příkaz neprovede. Např. Activ Trades umožňuje zadat SL i TP u ropy 100 pipsů od ceny. Pokud bys zadal SL třeba 10 nebo 99 pipsů, tak Mauro ten pokyn nemůže provést. Dokonce i hodnota 100 je riskantní, neboť vložení SL se provede při prvním tiku po vstupu do obchodu. Když ale cena udělá prudší pohyb, tak se SL nevloží. Já zadávám u ropy SL 105. U zlata, kde je povolen SL 300 od ceny, zdávám do MMaura 310 .
Ptej se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

okok :) .. .dik za pomoc :) ..... nastaveni si odskousim .... takze treba kdyz je u EU je hodnota 5 pips takze kdyz dam 7 tak by to melo byt v poho :) ..... uvidime jdu zkouset ... mam demo takze na pohodku :) ... a jeste jedna vec ten posledni radek je kolik lotu se ma otevrit? nebo jak? v originalu bylo 0,4 .... takze jsem to tam nechal :) .... kdyz chces otevrit obchod manualne tak se tam taky nastavuje hodnota ... ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze jeste jeden dotaz .... tedka jsem to zkousel .... manualne jsem si koupil euro dolar ..... a koukam a nevim jestli se maji automaticky vypsat i kolonky pro stoploss i profit ... ale nic se nestalo ...a ani carecka zobrazujici stoplos a profit nenaskocila ... takze nevim jestli to je ok nebo ne :) ..... zobrazuje se Ti neco? .....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdyz tak prosim ozvi se mi na mail ... placin.fx na seznamu :) ..... jeste kdyby neco tak napisu pres mail :) .....

manualne jsem si koupil euro dolar ..... a koukam a nevim jestli se maji automaticky vypsat i kolonky pro stoploss i profit ... ale nic se nestalo ...a ani carecka zobrazujici stoplos a profit nenaskocila ... takze nevim jestli to je ok nebo ne ..... zobrazuje se Ti neco? .....


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čus mistře.
Máš odzkoušený ten poslední řádek? Já jsem se tím nějak nezabýval. mě zajímal jen SL a TP. Postupně zkouším různá nastavení. Nevím, jest-li jsi četl ten texťák, co tu kdysi vložila Andrea, ale tam není všechno vysvětlené, tak to různě nastavují a zkouším. Ale jde to dost z tuha. Máš víc info než co je popsané v tom txt? Když tak to sem hoď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak řádek 1.nevím, 2.stop loss, 3.profit target, 4.trailingstop, 5.nevím, 6.asi, že posune sl na nulu po dosažení počtu pipsů, 7.po dovršení tohoto počtu pipsů by to nemělo už spadnot níž, i přes otočku trendu, 8.posouvá sl po tolika pipsech, kolik tam zadáš(když 5, tak posouvá až po každých 5-ti), 9.nevím a 10.loty

Link to comment
Sdílet pomocí služby

řádek 5. Podle mě. když dáš true, tak bude posouvát ST teprve tehdy, až dosáhne BE. Pokud dáš false, tak se asi další řádky budou ignorovat. Eal jen tipuji. Ještě jsem to neodzkoušel. Ten poslední řádek říkáš loty? No ˇač jsem tam dal jakoukoliv hodnotu, tak se to chovalo vždy stejně. Jest-li to nemá souvislost s řádkem předposledním. Ten mám nastaven false a ještě jsem to nikdy nepřepnul na true, tak nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den.Som tu novy tak dufam, ze sa pytam na spravnom mieste.Zaujimalo by ma ci je mozne nejako nastavit v AOS Moving Average Cross System (v programe VT Trader) limit a stoploss?Myslim tym pevny limit aj stoploss, napriklad limit by sok chcel 20 pips a stoploss 10 pips.Dakujem, duafm ze ste ma pochopili.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech, alebo hocikto kto chce pomôcť Nevieš prosím ťa, čo presne ukazuje indikátor? Je mi jasné, že zelená je nahor, červená nadol, šipka hore je nahor, šipka dolu je nadol, ale potreboval by som vedieť na základe čoho (akého indikátora?) sa menia farby, smer šipečiek a čo znamenajú krížiky a fajky v každom okienku vpravo hore.

6150

6151

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech : Prosím Ťa o objasnenie indikátora Total Strength, pri presunutí na graf sa mi nič nezobrazuje
............

u jakeho to mas brokera, jsou tickety napr. EURUSD a ne EURUSDm ?

funguje to tak, ze si to vypocita tzv. relativni silu napr. EUR ze vsech paru kde je EUR a TOTAL je aritmeticky prumer vsech EUR ze vsech paru, tedy tech relativnich. Totez u ostatnich paru.

Takze pak vidis ktera mena je nejsilnejsi a ktera nejslabsi, obchodujes nejlepe nejsilnejsi proti nejlabsi.

Byli 2 verze,
prvni mela min 0 a max hodnotu 9
druha byla v procentech 0 az 100 ... ta byla asi presnejsi.

ukazuje to OKAMZITY STAV! zadne prognozy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...