Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

robyno

Nepřikládám mu nějak zlášť velkou váhu. Jenom kouknu a když se to hemží barvami, tak raději nezadávám obchod. Pokud je to všechno nebo skoro všechno červené/zelené, tak zvažuji sell/buy. Ale zase né bezmyšlenkovitě. Kouknu také na graf jest-li tam není suport/resistanc ap. Spíš bych řekl, že zadávám pokyn podle citu, než podle indikátoru. Ale pro hrubou představu je tenhle indi. dobrý. Nastavení jsem neměnil. Vhovuje mi to tak, jak to je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula

moc dík za indikátor, máš pravdu je docela překážející ;) ale to nějak překousnu dřív se mi docela často stávalo že třeba EUR/USD jasná formace pro mnou zvolený obchod, ale USD/CHF poblíž S/R a byl z toho průšvih. Indikátor mne na to snad líp (každopádně barevně ) upozorní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To peprnik a premnath:

ted jsem docetl vasi diskusi o ADXMA a rad bych se taky zapojil s mym malem, co mam úprave dotestovano.
Ja resim obchodovani s timto indikatorem tak, ze na 1H urcuji trend a na 15M vyhledavam vstupy.
prikladam obrazek z 8.8.2008 (vstup: juknete na 2hodinu. barva je zelena a pak se protnutim zmeni na cervenou shortovou. oteviram presne na close svicky, ktera mi potvrdi, ze barva zustane cervena(popripade zelena v opacne pozici) vystup: dokud se neopotvrdi zelena barva indikatoru/nebo SL na EUR/USD zatim nejlepsi 25$)
mam otestovano pouhych 2,5 mesice ve VT, pze vice dat z nej nedostanu, coz je velika skoda :( ,ale vysledky jsou celkem zajimave.
ten obchod,co je na obrazky je klasicky ukazkovy priklad,ale za ty 2,5 mesice jsem narazil na 4 podobne v casovem rozmezi 8:00 do 17:00. clovek to tedy musi vysedet..

treba vam to pomuze

mozz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...