Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Andrea84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ale dalo by se to udělat tak, že bych sledovala
> signály na MT4 a realizovala je na MBT či Oandě.

Zde bych chtěl upozornit na úskalí. Pokud by se dalý data do MT4 stahovat z mbtrading, pak by problém pravděpodobně nenastal. Pokud by se ale data stahovala od jiného brokera tak je problém nabílední. Každý broker (market maker) má trochu jiné ceny, které si prakticky může tvořit sám, tak že by s realizací příkazů mohl být problém. Sice u indikátorů mohou tyto nepatrné rozdíly v cenách zanedbatelné, nicméně bylo by dobré mít to na paměti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Markon:

Já jsem rozpětí spreadu nikdy nezaregistroval, ale je možné, že při zprávách se děje. Jsem spíše poziční obchodník a vstupy do obchodů zadávám většinou v bezvětří.. :)

Ale na foru OzFX, kde si na začátku tohoto roku živě diskutovalo o výběru brokera pro manged Account jednoznačně zvítězil MBT, údajně také i proto, že neroztahují spread při zprávách. Asi nějaký blábol. Každopádně šeky posílají a spready mají 1pip, což je pro mne to nejpodstatnější ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Sestavila jsem si první obchodní plán:
Vstup (TF 10 MIN, trh ES, obchodní dny út+st+čt, 20:00-22:10 SEČ): close úsečky je 0-2 ticky pod L/nad H této úsečky + close je nad/ pod EMA 18 = vstup 1 tick nadH/pod L
Základní SL: 2,25 bodu
Utažený SL: přitažení po dvou opačných candle
Running SL: dle EMA 18
Výsledky: Zisk již po odečtení komise ( 5 $) a odečtení slipp (1 tick = 12,5 $)

Období RRR Exp. % počet obchodů zisk/ztráta
Zisk. Obch. Ztrát. Obch.
15.5.-11.9.2008 1,69 44,26 36,76 63,24 68 3 010,0

Pokud jsem obchodovala i pondělí a pátek, systém byl ztrátový. Chtěla bych vylepšit výstup, mátě nějaký nápad - nějaký jiný indikátor než EMA nebo řízení pozice na menším TF?(S/R zatím ne, ještě jsem se je nenaučila pořádně poznávat, PT ani PSAR se mi nelíbí )
Prosím o Vaše názory.
Díky Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ddeenniissaa
já mám radši swingy(anavíc forex),když vidím, že se to otáčí, nechci být v trhu. Pokud chceš držet dlouho a je ti jedno, co trh dělá mezi tim, asi bych ti doporučil MAE a MFE vypočítat pro daný trh a jen zadávat SL a profit target. ale na tohle já nemám nervy, vidět, jak se profit rozplývá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...