Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marek24
zadej si do Google ten název a vyjede ti stovka odkazů a popisů IKH. Jinak vím, že Japonci dávají IHK přednost před MA, protože vzájemně propojené (a stabilně užívané) periody 9 (Tenkan-Sen), 26 (Kijun-Sen) a 52 (Senkou Span) jim údajně lépe vykreslují a mapují stav. V něčem mají pravdu.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pietro001: neni zac :) jsem rad ze to nekomu pomuze, ty plovouci PIVOty bych rad udelal ale problem je, ze jsem to nejak nepochopil jak to ma nas nacelnik SID udelany :). Kdyz to pocitam podle (P) = (High + Low + Close) / 3 pro XX baru zpetne tak mi to zobrazuje neco jineho nez sidovi mam to takove "vyhlazene" SID to ma hned na prvni pohled takovy "kostrbaty", prijde mi to jako by ty vypocty delal jen v urcity cas. Co tim vsim chci rict je to, ze kdyz mi napises jak to ma fungovat tak to neni problem naprogramovat :). Prikladam screenshoty jak to zobrazuje me a nacelnikovi SIDovi Mira

1535

1536

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan Je to úplně jednoduché... :)..kostrbaté je to proto, že jsou tam užity celkem krátké periody (25,50)..ty dvě další jsou "vyhlazenější" - jsou delší (50,100)....Je to počítáno jen jako Pivot Range (H+L)/2...close navíc to trochu degraduje.. Formulka např. pro periodu 100 je: DU:= HHV(Ref(H,-1),100); DL:= LLV(Ref(L,-1),100); DM:= (DU+DL)/2; Pro Pivot Point by to pak bylo: DU:= HHV(Ref(H,-1),100); DL:= LLV(Ref(L,-1),100); DC:= LLV(Ref(C,-1),100); DM:= (DU+DL+DC)/3; Pro majitele VT přidávám skript indikátoru - pro čtyři pivoty - perioda se může změnit ve skriptu náhradou za číslo 100, třeba 40,150 atp. SID

1537

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan
:) (tu)..a to jsem chtěl dát dnes později na sklo takový "malý grálíček" ve VT pro obchodování na krátkých grafech (5,10,15 min.).., vhodné pro ty, kteří nemají čas celý den sedět u PC a obchodují většinou po zaměstnání...ale zase mi to hernajs někdo převede na MT... :) :) :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...