Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Standby
díval jsem se na dílka richnix77 jen zběžně ze zajímavosti, protože jsem před nějakou dobou s horizontálními posuny taky experimentoval.., podle mne je jeho stabilní posun horizontu o mínus 10 dost hodně, každopádně bych zvolil více vstupů s filtry (a ponížil horizont někde k mínus 3-8) anebo volil profity a delší SL.. Do horizontálních mínus vstupů se dá vložit vše, od ROC po MA, LRMA, DEMA atd., záleží na vkusu.. Nejlépe tam funguje asi LRMA..Postranní trendy a jak se s tím systém vypořádává, nedokáži posoudit, dlouhodobě jsem to netestoval. Podle mne tento systém těží hlavně z mála otevřených pozic..vadou na kráse je to, že jeho systémy stabilně otvírají-zavírají-otvírají a nedokáži vypnout - tj. uzavřít stávající pozici a počkat na další vhodný vstup (třeba i ve stejném trendu).., ale na druhou stranu je fakt, že otevření mu v 70-80% vychází dost slušně.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Většinu minulého týdne jsem ztrávil pozorováním indikátorů, především plovoucích pivotů v kombinaci s chande´s trade channel, atd. Velmi se mi líbí zde uvedená myšlenka, zkombinovat plovoucí pivoty s Lrma . Proto jsem si dnes takový indikátor naprogramoval (zkopčil skripta :) ). Navíc jsem k němu přidal i denní pivoty. Takže indikátor má v sobě: jeden plovoucí pivot s periodou (5), LRMA (13,1,e), 7 pivot úrovní + meziúrovně Indikátor mi generuje nákup, když je svíčka nad plovoucím pivotem a zároveň je LRMA modré. Prodej je, když se svíčka dostane pod plovoucí pivot a zároveň LRMA je červené. Pouze tehdy beru signály. Indikátor jsem pozoroval na 15min + 60min grafu. Prosím připomínky zkušenějších :) Před chviličkou jsem otevřel pozici a už sem nad spreadem :) jé to je zas hodin :( jdu spát ;)

1561

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 ALL: no tak sa znovu hlasim po mensej odmlke s vylepsenym PDckom.tentokrat uz funguju aj ciste exit signaly nie len reverzy.ale mozno si to uz niektori z vas upravili.signaly staci dopisat do riadkov longclose:=...; shortclose:=...; davam to do toho isteho AOSu do ktoreho som to dal minule. ale tie exity mu urcite nepomohli.tie su tam naozaj len na ukazku :) a zistujem ze bez nich nie je az taky zly na to ze som ho spravil za pol hodiny :) tak zatial caute a zbierajte pipsiky :)

1564

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...