Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dik :-) to me nenapadlo :-)
pouzivam MT, obchodoval jsem 4H tunel, ale na realu se mi zase nedari, ziskovej neotevru a prodelecnej otevru :-)
Jooo psychologie obchodovani :-)
tak si rikam ze bych zkusil testnou hlidat jen nejaky AOS, samozrejme do MT, ale byl jsem zvedav a Vypada ta beta02 zajimave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby
skalper myslím nejsem, ale jak koukám na ten graf, držíš pozici od včerejšího dopoledne od asi 9,30 hod....za 30 hodin už se trh dávno několikrát mírně otočil ( a ty nervy, při propadu) a dalo se vydělat progresivněji.., zkrátka chytil jsi dost dobrý trendík. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím Side, že Maroc 02 lze využít i aktivněji. Já tento systém testuju na 1min a 5min grafech GBP/USD. Na 1 min grafu MAROC udělal 350pip za 4 dny na 5min grafu 1036pip za 17dní. Každopádně to jsou jenom výsledky krátkodobých testů, takže to berte s rezervou :) Jak už tady bylo správně poznamenáno, je to sice velmi ziskový systém, ale má i 300pip propady, takže money management tipu 3-5% z majetku je nezbytný, pro udržení rizika v "rozumných mezích!" Při každém otevření nové pozice otevírat další přesně s 3-5%. Na druhou stranu je tady možnost jisté diverzifikace na EUR/USD, USD/CHF, možná by šel testnout i yen, ale spíše jen první 2 páry. Přikládám 5min a 1min graf MAROC beta02 GBP/USD. nastavení pro 1min: (25) (0,0004) (25) (80) (22) (49) (46) (66) nastavení pro 5min: (32) (0,0004) (25) (80) (22) (46) (49) (66)

1582

1583

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic
velmi zajímavé ! :)..jen jsem paf z toho 1 min. grafu.., na kolika svíčkách jsi to dělal ? Když se dívám na graf, podařilo se ti vtěsnat do 1 min. grafu období od 30.května - doposud...výsledky vypadají hodně přesvědčivě, ale asi to chce testovat na tak krátkých grafech dlouhodoběji.. :)..případně eliminovat noční vstupy časovačem..a možná by ty propady šlo řešit i SL(tak 30-50), protože vstupů je tam poměrně dost a dost..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic1
pokud mi vyjde přes víkend trochu volného času, tak se tam pokusím sám zakomponovat "Template", to je komplexní modul pro VT - Stop Loss, Trailing Stop, Profit Target a Time časovač.., ještě to doplním o datový omezovač (vypíná systém před důležitými daty nebo v určité hodiny a na tom se dá taky dost získat..). Niv přínosnějšího mne zatím pro tento AOS nenapadá...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...