Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

rhombic
tak to je sílá, pokud by tam byly ty stopky,tak by to bylo super, ale co mám skušenost, když zadávám nějakemu AOS SL ručně a ta sl je uskutečněna tak další pozici AOS neotevře a nebo otevře dvě. Je tím ručním zásahem nějak rozhozen. Mě se zamlouvá ta verze na 15 min z důvodu nenáročnosti, ale nadruhou stranu pokud bych u 1 Min grafu seděl třeba od 8 do 12 hod a pak se na to vykašlal tak bych měl zase čistou hlavu po zbytek dne a ať si potom forex dělá co chce, hlavně že já mám už vyděláno. Zatím mě nejvíce u forexu štve ta pracovní doba :)

Sid
jak máš ty pracovní dobu? 20 hod u bedny ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Můžu říci, že z těch 130 systémů ve formátu vttrs, které mám v součastnosti na disku z různých fór, má tenhle za jednotku času nejvyšší profit! Dlouho jsem ladil, až jsem ho tuningoval na uspokojivou úroveň :) a dostal do něj současné hodnoty. Dovoluji si ho i když ne trošku právem prezentovat pod svým nickem, ale jelikož jsem si dal tu práci a !čas! jej z toho nepřeberného množství systémů vybrat a doladit nejlepší hodnoty s klidem tak činím :) Jde mi jen o to, aby jste si pamatovali člověka, který vám tento systém strčil pod nos. Se současnýma hodnotama má systém zisk 520pip za 4 dny a eliminované propady. Počkám ještě na SIDův template a časovače, co to s tím udělá! Budu testovat i upgrade (SL,PT)co vytvoří Cris. to Standby v žádném případě bych nenechal systém bez dozoru, proč taky, když tomu chci dát všechen svůj pracovní i free time :) Prachy jsou vedlejší produkt ;) , důležitá je preciznost a ten pocit, že tomu dávám max (tu) přikládám 1min GBP/USD graf systém s upravenýma hodnotama a samotný systém, který má narozdíl od Maroc 02 uložené nastavení pro 1min GBP/USD :)

1585

1586

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rhombic z těch 130 systému (vlastním asi podobný počet +/- 20) pokud je to to best, asi nemáš všechny moje... :). Přidal jsem funkci Template, který asi z VT ukazuje vše nejlépe. Stop Loss, Trailing Stop, a Profit Stop, včetně časového filtru. Vrchní graf (bílá čára je profit) a spodní je bilance (bílá celkový počet obchodů, zelená profitní, červená zrátové obchody). Je tam přidaná funkce časovače pro data (to jsem si zvolil podle času před daty 9,58 hod., 10,28 hod., 14,28 hod. atd.) označeno bílou lebkou.. :)..stále piju whisky - (Ireland).. :) SID

1587

1588

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JJ,
třebas zjistíme, že bude mít -26000 pip (td)
Docela mi vadí omezení na 4 dny u 1min grafu na platformě VT!
Chci upozornit na to, že jsem s velkou pravděpodobností narazil na náhodu a vyjímečnou souhru v číslech, která v budounosti třebas nenastane nebo jde taky o chybu, všechno je možné, kdo ví!. Čas určitě napoví :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuju Side,

zkouším nastavovat to co si přidal, (SL, PT, TSL mi zatím spíše zhoršují čísla, ale časový filtr je super! Pěkně mi redukoval množství ztrátových pozic, zisk klesl jen o 12pip! Jdu ladit :) Co se týče té irské, velmi rád ti lépnu jednu flašu :) jestli se někdy potkáme na nějakém setkání :)
Co se týče těch "best" systémů vůbec netvrdím, že někde na netu nevisí něco lepšího! Nechci po tobě, aby si tady nějaký takový hodil tady na sklo, ale pokud máš opravdu lepší AOS, který by ti tak pěkně dokázal v těch 4 dnech na 1min grafu vydělat, mohl by si hodit na sklo profit display?

jdu interpolovat
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Vela krat sa pri ladeni stava ze ladic si v snahe najst idealne nastavenie prisposobi nastavenie momentalnej situacii na trhu tak sa da vyladit skoro kazdy AOS takze pozor na to idealne nastavenie neexistuje.Dolezite je ist co najdalej do historie ale ani to nezarucuje ze to bude aj tak v buducnosti 3-4 mesiace nemaju velmi velku vypovednu hodnotu.Teraz je uz dlhsi cas pekny trend proti USD takze funguje pekny kopec AOS ov nam neostava len hladat skusat testovat ale moj nazor je ze kazdy AOS ma silne aj slabe stranky a idealny neexistuje tak je to aj s ich ludskymi kolegami.Niekedy staci vediet kedy ktory AOS pouzit.

Marek 24
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rhombic:
nechci být zbytěčně pesimistický, ale AOS se zpětně posouvaným MA sice hezky ukazuje na profit display ohromující zisky, ale ve skutečnosti nezobchoduje nic, resp. ztrátu. Viz v tomto vlákně kdysi Sidův Miracle systém (název použil namodro). Zajímalo by mě, jaké s tím dosáhneš výsledky např. po týdnu obchodování, prosím, napiš sem potom nějakou informaci, jak dopadl forward test.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...