Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen - Update


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 834
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den Libici,

Velmi se omlouvám, ale při nepozorném čtení předchozích příspěvků jsem zaměnil EMA a MACD-H. Už je mi to jasné.
Uptick/Downtick jedná se o o histogram na nulové ose směřující vzhůru/dolů podle toho jestli je rostoucí/klesající trend.

Takže děkuji za reakci a přeji klidný víkend.

Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Libici,
zacal jsem studovat TSS a velice me uchvatil. Podle meho nazoru ho Elder velice dobre popsal ve svych knizkach, mam ale jeden problem. Moc nerozumim tomu, jak posouvat u tohoto systemu SL a take kdy vystupovat z obchodu. Tim bych vas chtel poprosit, zda-li byste mohl trosku nastinit, jak vam to pripada nejlepsi (nebo alespon jak to Elder minil). Diky

Kuba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Libici,
vystupy jeste z knihy nemam nastudovane. Cetl jsem zatim pouze princip triple screen systemu. Myslel jsem, ze ty vystupy budou popsane u triple screen systemu, ale tam nic moc napsane neni. Predpokladam, ze druhy vystupnich strategii budou popsany nekde jinde v knize. Kdyztak jestli byste mne mohl poradit, kde presne konkretni vystupni systemy v knize najdu. Dekuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Kubo,
bohuzel budete muset knihu procist celou. Elder popisuje jednotlive indikatory a jejich obchodovani. Prostudovanim techto indikatoru poznate variabilitu TSS. Kazdy indikator nebo chart pattern ma sva vstupni a vystupni pravidla. Mam tim na mysli napr. moving averages, channels, oscilatory atd. atd. Ja osobne pro zacatek doporucuji vystupovat dle channels / trendlines, nebo dle overbought / oversold zone oscilatoru. Postupem casu se naucite rozpoznavat napr. divergence oscilatoru.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Kubo,
ve vlakne klouzave prumery jsem uvedl dve varianty, jak vystupovat z trhu. Jednu zalozenou na SSTO nebo RSI indikatoru a druhou zalozenou na Profit Targetu [exit Limit prikaz] pocitaneho dle ATR.

Dal jsem do testu vstupy dle Impulzniho systemu, ktery jsem zde uvedl + vystupy na hodnote:
Long pozice = Profit Target = entry price + 2x ATR [50 bars]
Short pozice = Profit Target = entry price - 2x ATR [50 bars].

Vysledky byly velmi prekvapive, a to vzhledem k faktu, ze dle Impulzniho systemu, resp. Triple Screen Systemu lze tradovat pouze swingy, tedy do trendovych pohybu je mozne vstupovat opakovane. Ackoliv nejsem pritel fixnich vystupu, tak tento zpusob umistovani profit targetu me zaujal.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim p. Libic
...som poteseny Vasim pristupom k tomuto chatu a Vasou ochotou delit sa o skusenosti...
..zatial len zacinam -mam za sebou teoriu v podobe p.Eldera Trading for living a rad by som Vas poprosil ....v niektorom z prispevkov pisete ze ste tu uviedli vase skusenosti pre vstup aj vystup z pozicie pri Triple screen -- pomozete mi to najst ???...zatial sa mi to nedari
Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...