Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen - Update


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 834
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den Bolijo,
system na prvni pohled vypada slozite, avsak je skutecne jednoduchy. Pri prvnich pruzkumech to bude asi trosku narocnejsi... Analyza kazde timeframe zabere par sekund.

Jeste jednou vse zopakuji:

25 Min chart:
EMA 20 musi klesat nebo rust. Je-li EMA rovna = neobchoduji.

5 Min chart:
Cena musi provest pullback k EMA 20. Signalem je, kdyz je cena nad EMA 20 = vstup do short pozice, nebo pod EMA 20 = vstup do long pozice.
Pri tomto pullbacku musi byt neustale BULL nebo BEAR trend na 25 Min chart. Pokud se pri tomto pullbacku EMA 20 na 25 Min chart narovna = neobchoduji tento signal.
Chcete-li skutecne 100% safe signal, musi byt EMA 20 v souladu s hlavnim trendem, tj. je-li na 25 Min chart EMA 20 rostouci, pak na 5 Min chart musi byt EMA 20 rostouci nebo rovna + cena pod EMA 20.

1 Min chart:
Sleduji EMA 20. Chci-li vstoupit do long pozice, vstupuji ve chvili, kdy EMA 20 na 1 Min chart zacne rust. V jinem pripade nevstupuji.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Ivane,

Pullback je maly obrat trendu po prolomeni (Breakoutu) nejakeho patternu. Takze kdyz si nakreslis v grafu treba trojuhelnik (triangle) a cena prolomi (breakout) jedno z jeho ramen, tak o Pullbacku se zacne hovorit, kdyz se trh otoci zpet k ramenu trojuhelniku.

V praxi ti Pullback muze napriklad potvrdit zdali je puvodni Breakout validni. A to tak ze kdyz se trh pullbackem vrati zpet na rameno trojuhelniku a odskoci opet ve smeru puvodniho breakoutu.. uff chtelo by to obrazek asi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
dnes dalsi trade v 9.40 hod = entry 10554 short / SL 10560.

Ted budu cekat na dalsi trade.

Vystup stanovuji na profit targetu. Je mozne pouzit EMA 20 channel jako profit target, nebo sledovat vyvoj grafu. Cena vzdy udela profit cca 10 - 15 pts.

Pullback = cena swinguje kolem moving average. Chova se, jako by byla na gume a vzdy se vrati k moving average, tak to je pullback to EMA.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Libici,
jako všechno chce i tento systém dostat trošku do krve. Je to opravdu super jednoduchý. Jen mi by mě zajímalo, proč zastáváte názor, že je lepší obchodovat na YM s více kontrakty, než třeba s polovinou na ES, nebo ER2. YM mi přijde hrozně líný. Je fakt, že o to línější je i risk, ale pokud to znásobíte kontrakty, tak je to jedno a navíc je poměrem vyšší i poplatek za obchod na YM. Ale jinak to nevypadá vůbec špatně ;)

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Brondo,

budete-li tradovat velmi peclive, tj. nepodlehnete falesnym signalum, pak se lze s uspesnosti dostat velmi vysoko. Ve svych prispevcich jsem jiz popsal 2 filtry:
1] ADX line na 25 Min chart
nebo
2] EMA musi byt rostouci / klesajici soucasne na 25 Min chart + 5 Min chart.

Ja osobne delam s timto systemem 1-3 obchody denne. Na 5 obchodu mivam jeden ztratovy. Pri trose cviku se Vam system dostane do krve a budete jej tradovat velmi lehce. Jak rikam, z pocatku jsou nejvetsi prekazkou falesne signaly, kterym se ubranite vyse uvedenymi filtry. Chce to treba 2 mesice poctive sledovat a papertradovat. Doplnuji, nikdy jsem tento system nezkousel mimo YM.

Jen pro ilustraci, je 11.35 hod = na dnesni chart byl pouze jeden obchod, ten jsem uvedl a ten jsem take vzal. Nejhorsi obdobi je kolem 11.30 - 13.00 hod, kdy jsou obedy, takze take v klidu obedvam.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Bolijo,
v zadnem pripade nezastavam nazor, ze je mozne tradovat jen YM. Na YM jsem system postavil a proto jej take na YM traduji. Bohuzel patrim mezi hodne konzervativni obchodniky a nerad prechazim z jednoho trhu do druheho, dokud jej nemam trosku proslapany. Tot vse...

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...