Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim
aky je prosim rozdiel medzi indikatormi nachadzajucimi sa v ponuke menu ninja trader
V ponuke file/utility/ninja script assembly

A v ponuke tool/indikator/edit

Pytam sa preto ze som si kupil nejake indikatory a sice nachadzaju sa normalne v zozname indikatorov v charte. Ale nenachadzaju sa v zozname tool. Indikator. Edit
tj neviem sa dostat do ich editacie.
a co som si vsimol tak niesu ani v zlozke kde sa nachadzaju ostatne indikatory v my docunents.ninjatrader...atd

Viete mi prosim napisat aky je teda v nich rozdiel a ako pripadne ich editovat? A kde ich vlastne najst?

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím všechny,
můžete mi někdo poradit?
Stáhnl jsem si demo NT 7. V NT jsem si připojil data ,,Kinetic (End of Day)''. Otevřel jsem si 15 min. graf NQ. Udělal jsem všechno přesně podle videotutoriálu na stránkách Finančníka: ,,NinjaTrader a vlastní automatizovaná obchodní strategie'' (CCI50, 14) od Tomáše Nesnídala.
Bohužel, když se mi měli v grafu znázornit šipky pro signál long tak mi vyskočila tabulka:

Although you have order confirmation enabled, order generated by a strategy will be submitted without confirmation.

Co to pro mě znamená??? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, v NinjaTraderu používám data z Kinetick - end of day (free). Při načítání dat do grafu byl pro trh ES jako výchozí jen trh ES 12-15. Když jsem přes menu [ital]tools > instrument manager [/ital] přidal další s jiným expiračním datem, při načtení dat vypadaly oba grafy stejně (jak ES 12-15, tak i ES 12-16). Chtěl bych se zeptat, jak lze získat data pro jiné expirační datum než je přednastavené. Případným rádcům děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...