Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

LubosK:

Okno [bold]Available data[/bold] ukazuje, co máš staženo jako Market Replay. Historická data jsou něco jiného.

V režimu Market Replay můžeš vidět víc dnů v grafu jenom tehdy, pokud je předtím necháš od začátku nepřerušovaně zobrazit - jeden den při rychlosti 500 trvá kolem 3 minut. Každý ruční posun v čase při Market Replay ale způsobí, že data se zobrazí od začátku dne (vzhledem k jinému časovému pásmu os 6:00).

Pokud bych chtěl vidět najednou graf za delší období, je lepší pořídit si Historická data, tam pak můžeš najednou zobrazit třeba i 3 měsíce minutového grafu i víc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to LubosK

historicke data si mozes stiahnut z demo uctu, to ze namas historicke data sa stava, ked ti skonci demo ucet a uz sa ti neukladaju v PC, a od tohto okamziku mas zobrazene len historiu co si mal ulozenu v PC+to co si aktualne prehral na Market Replay. Market replay ako uz spominali su ine data a nezobrazuju ti historiu. Zaujimave, ze ked ides sim ucet, tak sa ti z prichadzajucich dat tvori historia (ak mas tuto volbu zaskrtnutu), ale pri replay uz nie. Mne sa to tiez stalo, ked mi skoncil ucet u Mirus Futures a External Data Feed poskytuje len Replay Data, tak som tiez dlho tapal nezsom na to prisiel.

Snad som ti to vysvetlil dostatocne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hledal jsem, ale nanašel a tak se zeptám:

Jde NinjaTradera nějak automaticky vypnout? Jde mi o to, že si nahrávám data a kolikrát jdu spát dřív než ve 22:00 hod a potřeboval bych , aby se to nějak zautomatizovalo. Např. ve 22:15 by se ukončil Ninjatrader s tím, že se uloží vše (Save all) a vypnul se i PC.

Zkoušel jsem přes externí program automaticky vypnout PC, ale to nespolupracovalo s hláškou při ukončování NT, která se ptá, jestli uložit či neuložit atd. Prostě to natvrdo vyplo PC a při opětovném otevření to nebylo uložený.

Nemá te to už někdo vymyšlený?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...