Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak toto mi přislo....


It appears to be due to a workspace you are loading. Please use the steps I have provided below to move your current Workspaces:

Close NinjaTrader
Documents
NinjaTrader 7
Workspaces
Select all files and move to another location on your PC such as your Desktop
Restart NinjaTrader


Takže jde o to že jsem musel přesunout z Workspaces všechna pracovní prostředí (třeba na plochu PC). A proto že jsem se nemohl dostat ani do menu NT musel jsem se do Workspaces dostat přes dokumenty v PC. A jak jsem to udělal tak se to rozjelo.
Je pravda že jsem tam toho měl dost a to byl možný problém.
Takže tak asi no... snad to někomu pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balian:
určitě to nebylo tím, že jste tam měl hodně workspace, spíš tím, že se v některém z nich něco porouchalo/poškodilo. Dokonce ani není třeba vytvářet všechny workspaces znova, neboť problém bude velmi pravděpodobně pouze v některém. Postupně bych je přidával do patřičného souboru a uvidíte, který způsobuje to, že platforma padá. Zbytek pak lze bez problémů vrátit zpět a zaměřit se pouze na ten poškozený. Zde může být problém třeba zase jen v jednom templates nebo indikátoru. Takže zase lze postupovat obdobně - přidávat jednotlivé templates nebo indikátory, a zjistit tak, kde je problém. Samozřejmě pokud by bylo rychlejší udělat vše znovu, tak to asi netřeba řešit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny, jsem tu nový, takže jestli někde udělám něco špatně tak sorry.
Mám s NT jeden problém. Nejdou mi načíst data některých futures, např. NQ, ZG a pár dalších. Mám jenom free verzi, ale do nějaké doby to šlo. Některé další kontrakty fungují v poho. Tak nevím co se mohlo stát. Nevíte někdo?
Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

pomůžete mi prosím něco objasnit?
Stahuji replay data NQ 03-16. Každý třetí pátek se přechází na další kontraktní měsíc, takže od 18.12.2015 začnu zpětně stahovat data kontraktu 12-15 a musím tedy přidat tento instrument?
Logické mi přijde, že jsou k dispozici pouze market replay data aktuálně obchodovaného měsíce v daném období a tudíž to nemusím řešit a dále stahuji kontrakt 03-16.

Díky
potuch


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...