Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravím,
taky prosím o radu, může mi někdo přesně popsat, jak si spojit konktraktní měsíce v kontinuální? Mám data CQG od AMP, v Merge Policy mám nastaveno MergeNonBackAdjusted, takže to nějak spojuje automaticky, ale nějak zvláštně, porovnával jsem s TOS a highs a lows jsou jinde. Chtěl bych prostě posunout celý minulý konktraktní měsíc o daný rozdíl v ceně v době rollover, klidně ručně, ale nevím jak. Četl jsem, že způsobů vytvoření kontinuálních dat je několik a nikdo přesně neví, který je správný. Který se používá nejčastěji? Popsaný výše mi přijde nejlogičtější i co do jednoduchosti. Ještě jeden dotaz, lze nastavit, aby svíčky grafu byly vždy nejsvrchněji? Když kliknu na graf a dám Shift+kolečko myši a dám graf do vrstvy 1, tak to není trvalé, i když uložím Template. Vždy po novém načtení grafu je to opět překryto ikdikátory. Děkuji za odpovědi.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravim chtel bych se zeptat za prvni jestli jede ninja trader ve windous 7 za druhy jestli když si otevru učet u nejakeho brokerskeho domu tak jestli budu moci obchodovat pres ninju



Ptam se proto že už mne unavuje plus 500 tu mam zmaknutou v grafem umim čist ale neni to ono naviše jedina vyhoda je ze tam človek muže obchodovat z malim kapitalem ano jsou tam velke poplatky. ale nejaky zaklad tam je

dnes jsem si otevrel demo učet pres nejakou spolocnost co pracuje z interaktive brokers program se jmenuje trade workstacion4 ale neumim tam otevrid ani graf nic anglicky neumim no tak proto ty moje dve otazky budu rad kdyz mne nekdo poradi dekuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím vespolek, žádám o radu zkušené. Včera jsem upravoval časové pásmo v Sesson manageru a po uložení jsem jej chtěl nastavit v jednom grafu ( chybně se mi vykreslovalo open day), když jsem jej zadal naskočil graf kde byly pouze diagonálně dvě červené čáry a systém nahlásil , že program NT přestal pracovat a vypnul se. Od té chvíle jsem jej již nespustil a vždy se po chvilce, i když se NT s Control centrem rozběhne, pak zesvětlá a objeví se níže uvedené hlášky. I jsem zkusil nahrát novou verzi NT a obnovit systém(Vista) k předchozímu datu zálohy, ale pořád stejné. Je problém v NT nebo ve Vistě? Děkuji předem za radu a pomoc. Luděk

29025

29026

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, můžete prosím pomoci . používám free verzi NT data si ztahuji den po dni přez funkci external data feed a zobrazuji přez market replay connection, a od července mám takový problém .Jde zobrazit pouze 1 den a nejde to přímo přez chart.Až do července šlo vše bez problému.zkusil jsem znovu stáhnout a nainstalovat NT ,nepomohlo. přikládám obrázek

29060

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,

rád bych požádal o radu.
Právě mám novou instalaci jak WIN 7, tak i NT 7 - verze 25. V důsledku přeinstalace jsem přišel o staré nastavení. Nemohu se dopátrat těchto dvou informací:
- Kde se nechá zrušit hláška - souhlas / nesouhlas se vstupem do obchodu?
- Kde se nechá zrušit údaj o vstupu / výstupu z pozice (sel@17004)?

Vím, že jsem tyto info tady již četl, ale nemohu to najít.

Děkuji :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...