Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

ahoj, znova sem musím napísať, mám problém zobraziť graf vo volume 2000 od začiatku dňa...sviečky sa vykreslujú ale od ráno do zhruba tretej sa vykreslí tak 5 sviečok niekedy tri...od otvorenia trhov už potom vykreslovanie vyzerá normálne...skúšal som rôzne seassion template (aj vlastné aj predvolené), časové pásma ale graf sa mi stále vykresluje rovnako....jediné čo funguje je zvoliť nižšie volume...
chcem sa spýtať či skutočne sa na trhoch neudeje dostatok obchodov aby bolo vykreslených viac sviečok, alebo mám len niekde zlé nastavenie...dáta používam z External data feed a trh TF ale časom chcem pridať dalšie trhy ES ...
prosím ak niekto vie prečo mám tento problém vyjadrite sa mi k tomu
Dakujem kuno :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobrý den, pročetl jsem si 10 stránek do z historie tohoto vlákna a nedohledal jsem odpověď na problém který mě trápí.
Proto bych se chtěl otázat někoho za by mi nemohl pomoci s tímto problémem : V čtvrtek 8.1.15 bylo vše OK. Druhý den v pátek jsem kolem 10 ráno našeho času zapnul ninju abych si udělal přípravu a všiml jsem si že 2 z mých zobrazovaných grafu se nenačítají, konkrétně mám zobrazeny 4 grafy první velký 1 min YM dva menší velde sebe 60 min a denní YM a nahoře v levo mám trh ES 1 min. Z těchto 4 grafu mi normálně běží jen 60 min YM a ES 1 min, denni graf YM neukazuje svící pro aktualní den a na 1min YM grafu po reloadu historických dat se oběví odpočítávání minuty do 00:00:00 a další minuta se už nenačte jedině až po reloadu. Jedu simulované data od CQG a zkoušel jsem všechny postupy o kterých vím že by mohly pomoc od uzavření jednotlivých grafu a jejich znovu vytvoření až po ninja control center> tools> options>data - reset DB, repair DB, reset instruments. A stále nic a jelikož je po víkendu a problém stále trvá a já už nevím co mohu dělat obracím se na vás, věřím že se najde někdo kdo mi pomůže. S pozdravem a přáním excelentního dodržování vašich obchodních plánu Tom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Mám ještě jeden problém. V Instrument Manageru nelze přidat do instrument lists kontrakty se starším termínem expirace než sám Instrument Manager nabízí (viz. obrázek.) To mi dělá problémy například, když chci stáhnout právě tyto historická data, jelikož se mi tím pádem v nabídce v Historical Data Manager nenabízejí a z tohoto samého důvodu nemohu používat ani Strategy Analyzer na některá starší data která už v PC mám, jelikož mi je Analyzer rovněž nenabídne. Prosím neví někdo? Ivo

30495

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den , po necelém roce ,kdy jsem absolvoval spoustu webinářů ,jsem zjistil že v TOM mám akorát maglajs.Zaplatil jsem si první online kurz intradenního obchodování e-mini trhů a po opakovaném přehrátí mi začíná spousta věcí dávat smysl.Takže k mé prosbě.Podařilo se mi stáhnout Ninja trader 7,demo verzi a potřebuji na učení a backtes bezplatná data . Zen - fire nefunguje a já nevím kde je sehnat.Dodávám že přes PC jsem velký amatér .Snažil jsem se něco najít , ale buď mi to nefunguje ,nebo to vypadá jinak a nerozumím tomu.V kurzu v kapitole o NT a datech je popsáno jak natáhnout data ale mě to nejde .Tak prosím ,buďe někdo té dobroty a poraďte KDE a JAK na TO.Opravdu nechci aby mi kdokoliv dělal servis , jen prosím o radu.

Děkuji a přeji mnoho zdaru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chod na stranku: www.striker.com/platforms/ninjatrader.php , potom vypln pozadovane udaje a na e-mail Ti pride potrebne login a heslo, ktore zadas do NinjaTrader-u a mas free data na par dni (asi 14), ak Ti heslo vyprsi, urobis toto iste znova a mas zase free data, takto to mozes opakovat, kym to nezrusia.

Prajem vela zdravia a mnoho uspechov,

Jupik

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...