Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dotaz,

mám staženou poslední verzi NT 7, a pokud se chci připojit na data od Zen-firu, dle videotutoriálu od Petra na zprovoznění dat od ZF, tato verze v záložce account connections vůbec nenabízí poskytovatele dat zen-fire jako to bylo u verze 6.5

Lze tam poskytovatele dat do této nabídky přidat a jak?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery,

Chci se zeptat, nemohl by mi tady někdo ze zkušenějších zkopírovat jeho licenci pro ten osekaný ninjatrader gratis?
Já bych si strašně rád chtěl prohlédnout tu osekanou free verzi s kterou se má obchodovat, ale nevím jak ji získat.

Myslím si, že ty osekané funkce budou alfa a omega úspěšného obchodování ne?

Zkuste mi tady prosím třeba někdo zkušený situaci objasnit....někde jsem četl, že nebudou fungovat jen ATM strategie, jinde jsem zase četl, že nebude fungovat ani chart trader a takové....myslím, že těch 60USD za měsíc....tj zhruba 1200Kč/měs....14400Kč za rok je podstatná částka účtu a pro začínajicího chudého obchodníka téměř neúnosná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SanchezP:

myslím že to nikdo již neudělá... dříve byl ten kod osekané live ninjy stejný pro všechny klienty jedné brokerské firmy. Nyní myslím že má každý trader své osobní licenční číslo i pro Live osekanou verzi.
ATM tam určitě nejsou, OCO není, Chart trader myslím že byl, ale už je to dost let zpátky co jsem obchodoval na live s osekanou verzí... možná už není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SanchezP: Tu licenci ti pošle broker. Posílá ji na vyžádání. Takže u jiných brokerů se může třeba i trochu lišit. Mám Mirus Futures. Obchoduji z grafu, nejde ani ATM ani OCO.
Indikátory můžu načíst, nemůžu je z NT upravit. Zkus oslovit svého brokera. Možná ti pošle na vyzkoušení licenci i když ještě nemáš fundovaný účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
po chvili badani nad offline daty pro ES jsem dnes (5.2.2012) chtel provest pripojeni na zen-fire, ale ani boha nic. Udelal jsem to pres proxynu s vypnutim java scriptem. Tedy ma ip adresu nekde v cizine a nemohl si zjisit mou mac adresu. emailem jsem obdrzel i udaje na prihlaseni. Ovsem po zadani i tak vraci chybu o spojeni, coz znamena, ze data neprijal a nejake overeni selhava. Vite nekdo jak to obejit? Ci mate jiny zajimavy zdroj intraday dat? Jedine co me napada, ze je prave problem v te mac adrese. IP adresu si snad nemuze pamatovat, protoze pri dnesnich adsl atp, kde neni jiste jakou ip dostanu nelze parovat ip adresa = ucet. Bohuzel inter drivery od verze snad 12 neumoznuji zmenu mac adresy.

Predem diky za informace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uz jsem problem vyresil :-) Nasel jsem jiny zdroj dat. Zkusil jsme 5 minut tf na ES/FESX. Vse rychle a v poradku co jsem to zbezne zkoumal. Tez jsme zmusil volume 1000 na ES 90 dni zpet, ovsem to nikdy nedobehlo. Cekam, ze maji jen minutove udaje. Ovsem i tak je to zajimavy szdroj dat pro testovani.
Stranka pro registraci je zde:
www.ampfutures.com/paper_demo.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja akorat nechapu jednu vec. Kdyz NT mam, z jakeho duvodu musim znovu instalit ?? Broker mi prece da pripojovaci inforamce na poskytovatele dat. Ted mam demo od Zen-Fire a je jedno na jaky verzi NT to provozuju. Je to proste pripojeni na data. Jestlize mi broker pak posle pripojovaci udaje na sveho poskytovatele dat, nechapu z jakeho duvodu bych mel preinstalit Ninju. Rozumel bych tomu tak, ze udelam Account Connection, kde zadam prihlasovaci udaje, co mi posle broker. Ale mozna se dost pletu...ale pak nechapu jak plny Ninja Trader pozna, ze mi nemaji "jet" data...
Btw. nedavno jsem se ptal v AMP a Miro mi rekl, te Chart Trade by mel jet. Ocekavam totez u Mirus. Ale opravdu jsou vsude rozporuplne informace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ořezaná live licence NT.
Teď jsem se díval do pošty a musím se opravit. Licenci mi neposlal mirus ale support@ninjatrader.com. Nemusí se nic přeinstalovat. Jen ve volbě Menu - Help / Licence Key se vloží kód který poslali. Potom se NT ukončí a znova spustí a v uvítací obrazovce už jsou zaškrtnuté obě volba Sim i Live. Při spuštění NT program s někým komunikuje. Když odpojím Internet, tak se NT pustí jen jako sim. Tato osekaná live má v menu méně voleb. Ty od sim licence si již nepamatuji, takže nemohu srovnávat. Jednotlivá meny můžu naskenovat a sem vložit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo, diky moc ! Ale proc jsem nucenej menit ten licence key (LK) ?? Prece jde Account connection vytvorit na jakykoliv LK. To, ze mi ho poslou neznamena, ze ho musim menit. Leda...a to me ted napadlo...ze pri logovani k datafeedu to odesila LK a ten se nejak overi, takze se to mozna nepripoji. Ptam se proto, ze chci a potrebuju vyvijet sve vlastni indikatory. Tak nekde budu muset mit nainstalovanou verzi, kde to pujde, nebo budu muset menit LK, nebo si proste pak priplatit na full version:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý pozdní večer,
mohl by mi někdo, kdo má u Mirus Futures otevřený účet, poradit kdy přesně končí Intraday Margin? Jde mi o to, že pro backtest bych potřeboval vědět, do jakého přesně času můžu mít pozici otevřenou, aniž bych potřeboval přejít na vyšší Margin. Pokuď tedy nyní obchodní hodiny končí 22:15 našeho času, můžu pozici držet třeba jen do 22:05, nebo 22:10?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
už přes týden mám stáhnutý NinjaTrader + demo od Zen-fire. Grafy mi fungovaly všechno v pohodě, ale dneska při spouštění NinjaTraderu když nabíha ta tabulka incializuje se atd... pak zmizí a program se normálně spustí, ale program se nespustil, když sem se pokusil program zapnout znovu napsal to hláška, že program už je jednou zapnutý, tak sem ho přes správce úloh vypnul a při další pokusu to samé. Tak sem NinjaTrader odinstaloval, znovu stáhl a nainstaloval. Program se už spustil normálně. Licensekey programu jsem zadal ten stejný který mi předtím fungoval, username a password taky stené které mi fungovalo před přeinstalací programu, ale připojení se nepřipojí a vyhodí to zprávu "Login failed: Unable to login(13): permission error"
...Všechno fungovalo až do přeninstalace NinjaTraderu.
Nevíte někdo prosím co s tím může být?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...