Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím jestli jsem se do účtu v březnu logoval, možná ne, ale dneska když se podívám na balance, tak je o 25 USD nižší, než je na březnovém výpisu a od té doby jsem určitě ani nespustil Windows, natož NT.

Jediné vysvětlení je, že v březnu jsem se nelogoval tak tam poplatek nemám a v dubnu jsem se lognul a poplatek tam budu mít až v dubnovém výpisu, to bychom měli vidět zítra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ja som pokecal s maklerom, strhaju 25dolarov ak sa v mesiaci prihlasite na live data a urobite menej ako 5 RT. T.j. ak si napr. len stiahnete replay data, ale neprihlasite sa na live connection, tak by vam nemali nic strhnut. Aspon ja som to tak pochopil.

Moja otazka - uz tu viac krat padlo, ze ked nafundujete ucet v eurach, ale obchodujete v dolaroch, tak profity vam vedu na ucte separatne v dolaroch. Ked si potom stahujem peniaze z uctu, z coho to strhnu - z eur alebo z dolarov, alebo si mozem vybrat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yamato:

Jakmile se připojíš na zenfire, tak jsi byl připojen live a strhnou ti poplatek! Nevím jak by jsi chtěl stahovat data bez přihlášení.

Pokud pošleš Eura, tak máš Eur účet každý den aktualizovaný podle kurzu EUR-USD. Lepší je poslat Eura kvůli nákladům na převod a pak si je nechat převést na USD. Možná to jde i pak zase převádět zpátky na EURa, ale to jsem ještě nezkoušel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas,

dik. S tymi eurami je to tak, ze mozes mat eurovy ucet a previest to na dolare, ale nemozes to robit hore dole podla potreby, lebo tomu sa clearinghouse brani (povazuju to potom za devizove operacie, podla toho co mi napisal makler). No a pri momentalnom kurze by som na konverzii tratil, lebo ucet som fundoval pri 1,39...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Ahojte,

podla vsetkeho uz sucastou bezplatnej verzie Ninja Trader u Mirusu nie je chart trader.

Toto napisal Sean Reilley:

"NinjaTrader only offers the chart trader on the upgraded standard version." [ital] [/ital]

Naozaj to uz zmenili? V starom vlakne som cital ze z grafu sa obchodovat da a nefunguju len ATM a dalsie veci.

Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dnes mi prisiel mail od Mirus a z neho vyberam:


With the recent developments in the futures industry, Mirus is proud to partner with both Dorman Trading and Rosenthal Collins Group as our Futures Commissions Merchants for clearing.

Both Dorman and RCG are direct clearing member firms of the exchanges as opposed to a non-clearing FCM similar to PFGBest. Clearing FCMs are required to hold substantial deposits with the clearing house of member exchanges.

All of your funds devoted to domestic futures trading are held as "Customer Segregated" funds by Dorman or RCG and they are separate and secure from the FCMs own funds and creditors. [bold] The "Customer Segregated" funds are invested in overnight deposits, US Treasury Bills, or are on deposit at CME or ICE Clearing. The funds are not held in exotic investments and both Dorman and RCG will continue to hold "Customer Segregated" funds in prudent deposits.
[/bold]
...

A ja som si blahove myslel ze tie moje peniaze tam niekde len lezia na ucte. A tu pisu ze oni su mozno investovane v americkych TBills. Tak to aby USA nezkrachovali :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim , uz 2 hodky hledam tu na forum a neuspesne, proto zadam o radu. Zacal sem pouzivat volume (1000 - 1200) grafy pro tradovani TF. Po skonceni session a relodovani dat ci restartu NT jsou v grafech patrne rozdily a timpadem i pri obchodovani FinWinu je potom CCI rozdilne a nekolikrat uz mi dalo setup pro vstup, ktery po reloadu nebyl platny. Dekuji za odpved.

19972

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zacal sem pouzivat volume (1000 - 1200) grafy pro tradovani TF. Po skonceni session a relodovani dat ci restartu NT jsou v grafech patrne rozdily a timpadem i pri obchodovani FinWinu je potom CCI rozdilne a nekolikrat uz mi dalo setup pro vstup, ktery po reloadu nebyl. Jde mi nejvice o backtestove vysledky , ktere timto rozdilem boudou vice zkreslene. Ma nekdo nejakou podobnou zkusenost. Mam Mirus Futures + Zen- Fire a platformu NT. Diky.

19973

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...