Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Webinář_opce_I


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
tak jsem si právě objednal webový seminář opce I.

Četl jsem si smlouvu a chtěl jsem se zeptat na něktéré pojmy.

[ital]
3. Rozsah služby

3.1. Uhrazením ceny on-line kurzu získává Uživatel právo na přístup k objednanému on-line kurzu Poskytovatele po dobu 90ti kalendářních dnů od zprovoznění přístupu Poskytovatelem.

3.2 Po uplynutí lhůty definované v bodě 3.1. dochází k vyčerpání objednané služby bez ohledu na skutečnost, zda-li Uživatel službu využil nebo nevyužil. Na žádost Uživatele může Poskytovatel podle vlastního uvážení bezplatně prodloužit Uživateli lhůtu pro přístup k on-line kurzu. Na prodloužení lhůty však není právní nárok. Žádost se sručným zdůvodněním je třeba učinit elektronicky na e-mailovou adresu kurzy@financnik.cz.
[/ital]

90 kalendářních dnů ... proč vůbec chcete tuto dobu omezovat časem ? Když se zamyslím nad tím jak jsem přistupoval k opcím já, kdy na kurzu jsem byl na jaře roku 2011 a teprve teď v zimě jsem se intenzivněji začal zajímat a zkoušet a pilovat strategie, příjde mi toto omezení nevýhodné. Jsem rád, že jsem na živém kurzu dostal skripta, které mi hodně pomáhají. Vím, že si můžu požádat dle smlouvy o prodloužení, ale zajímá mě to spíše jak to plánujete.

[ital]
5. Práva a povinnosti Poskytovatele

5.3. Poskytovatel má dále právo ukončit bez náhrady přístup Uživatele k on-line kurzu v následujících případech:

Jakékoliv video v rámci on-line kurzu je Uživatelem přehráno více než 20x.
[/ital]

V případě, že prodloužíme dobu 90 dní, nebude tato hodnota málo ?
Chápu, že celé video trvá cca 8 hodin, a dovedu si představit, že si video pustím - přehrávání poprvé, po 3 hodinách si ho zastavím a vrátím se k němu až další den - opět si ho pustím a skočím na čas kde potřebuji atp. Tzn. počet přehrávání narůstá poměrně rychle.

Jaké máte úmysly s tímto omezením ?

Rozumím tomu, že chcete zabránit zneužití této služby, což je v této době sdílení samozřejmě těžké.

Děkuji za odpověď,
Eddie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Páči sa mi Váš štýl on line webinarov ,ktorý je pre mňa veľmi zaujímavý a interaktívny . Chce sa spýtať, či a ako sa dá dostať k tlačeným materiálom , na ktoré sa vo webinároch odvolávate ( myslím teraz webinár Spready a Opce 1 ) ,ale ktoré nie sú časťou online webinára, ale ste ich zrejme používali počas štandardných kurzov.Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den a děkujeme.

Tištěné materiály bohužel již součástí online verzí nejsou. Byly součástí živých seminářů, aby se klienti mohli alespoň nějak vracet k probírané látce. Nyní to už ale není potřeba, protože video ve webmináři je možné pouštět opakovaně. Tištěná prezentace byla jen tištěnou podobou snímků prezentovaných napříč celého online semináře.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...