Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
před cca dvěma týdny jsem měl ve webináři odkaz na webinář opcí. Už týden se snažím na finančníku tento webinář objednat, ale odkaz není funkční. V nabídce webinářů také není. Znamená to, že jste webinář stáhli a předěláváte? Doufám, že bude, moc se na něj těším. Děkuji za odpověď. Jakub Kovařík.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Hezký den Jakube,
dotahují se už jen nějaké technické vychytávky spojené s platformou, ve které jsou webináře zpřístupněny na serveru.
Webinář spustíme v průběhu února.
Petr


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
účastnil jsem se obou opčních kurzů v loňském roce a byla nám přidána možnost kurz opakovat za zvýhodněnou cenu. Nedávno jste nám nabídli, když půjdeme na opce 2 tak budeme mít přístup k tomuto online-kurzu.

Plánujete toto nabídnout už i bývalým návštěvníkům opční akademie 1 nebo 2 ?

Bylo by to určitě moc fajn.

Děkuji za odpověď.

Eddie.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Eddie,
absolventům živého kurzu nabídneme webinář s výraznou slevou stejně, jako by šlo o opakování živého kurzu.
Email budeme rozesílat patrně přes víkend, sleva bude platit do konce února.
Petr

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Petře,
přiznám se, že Vaší poslední poznámce nerozumím. Pokud jsem absolvoval kurz Opce I a II. měl bych v jakémkoli žívém kursu k opcím slevu kdykoli, ale ve webináři ji budu mít jen do konce února? Mám oba zmíněné kurzy a rád si je v budoucnosti i prostřednictvím webináře oživím, nicméně v nejbližší době to neplánuji. Budu mít tedy v budoucnu jen výhodu na živé kurzy a na webinář nikoli?
Děkuji za odpověď
P.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda-li jste již rozesílali email se slevou na on-line kurz. Absolvoval jsem v minulosti právě tento kurz a chci si objednat i tuto on-line podobu.

Popř. prosím také o odpověď na dotaz PetrPavel - jak dlouho tedy bude sleva platná.

Děkuji

LP

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

email se slevou už jsme obesílali. Pokud jste email nedostal, napište prosím na office@financnik.cz.

Ad otázka PetrPavel: sleva je pouze do konce února. Mimo jiné také proto, že tato sleva na webminář je vyšší, než bývala sleva za opakování kurzu (2200 Kč za webminář vs 2950 Kč za živý kurz). Je to jeden z důvodů, proč politika u webmináře je lehce jiná, než u živého kurzu. Pokud by někdo termín nestihl, můžeme se případně domluvit na uplatnění slevy ještě individuálně - ale skutečně jen v ojedinělých případech.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
menší offtopic (za to se omlouvám), ale chtěl bych se zeptat, zda-li neplánujete přejít čistě na on-line kurzy, případně živé / on-line. Jedná se o to, že alespoň mně osobně daleko více vyhovuje on-line forma kurzu. Už od mala nemám 2x dobrou paměť a např. i některé články, zde na finančníkovi si čtu 4x, než-li jsem schopen s tím pracovat. Ačkoliv je lákavé vidět živě lidi co jedou full-time trading tak bych byl radši za on-line, především mi tu chybí online kurz ID, třeba i online fin-win systém v live obchodu atp. Pokud by bylo možné se pokusit převést to co vyučujete live i do této formy, byl bych moc rád. (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.