Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote #3


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 50
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Jo, takových chytráckých řečí už jsem slyšel hodně. Od lidí, co tu žijí 10 let a taky měli pocit, že takovou věc poženou do Štrasburku.. Nakonec přišli na nějakou dobu o auto. Ono se to snadno machruje takhle v diskuzi, ale když je člověk v dané situaci, tak s tím Štrasburkem to najednou tak růžový není ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

czechman= trajekt z Cadiz s autem a 4 lidi na lanzarote neco kolem 1200e cesta 2.5 dni www.trasmediterranea.es,
cenynakup aut ci moto jsou stejnevice mene jak v CR, koupe auta stari 4-5 let kolem 6k - 8k Eur. Moto napr Honda Hornet novy kolem 7k, second hand s 15-20tis km kolem 4-5k euro, doklady vyridis za dva dny po koupi, zadny problem, nevim jak na Peninsula co se tyce ne-spanelskych znacek, ale na Lzr je policie dostatecne laxni, na to aby te tu zkontrolovali behem roku vicekrat bys musel mit smulu dle IMHO, kazdopadne jak v tradingu o tom zda ti to stoji za to se musis rozhodnout sam. Jinak co se tyce kontrol jiz to neco pres 6let jezdim autem a kontrol je fakt malo pres den (v noci situace jina pa sobota pokud pozijete tak neridid pravdepodobnost kontroly velmi vysoka:-)) ale pravda jezim na ES znackach, takze je klidne mozne ze cizince stavi casteji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenda701-Dobrej odkaz,ale rozhodnul jsem se auto prodat v CR..Uvedomil jsem si ze se mi bude cestovat svobodneji.Take diky za auto-moto info.Tady ve Francouzkych Alpach policie vubec nekontroluje , pritom Francouzi a Anglicani jezdi zasadne v podnapilem stavu.Ziji tady druhym rokem , auto s CZ SPZ bez problemu.. :)
Happy Future

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pani, ja planujem stahovanie na Canare. Stale premyslam na ktorý ostrov. Planujem presidlit s rodinou, manzelkam 2 male deti 2 a 4 roky.
Zatial som po dovolenke ,bol sma na Gran Kanarii, prisiel som vcera.20.04.2012.Len sa mi potvrdilo, ze chcem ist off. Viete mi niekto poradit kde by to mohlo byt pre deti najlepsie? myslim skola, atd.

D PS

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...