Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Procvičujeme obchodní systém FinWin: Vyhodnocení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 99
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
chtěl jsem se jenom zeptat, jsem v tomto úplný začátečník a tady tyto příklady mi velice pomohli, ale k otázce asi to tu možná už bylo řečeno ale chtěl jsem vědět, když se dělal tento obchod tak jaký byl vstupní kapitál jestli to bylo "jenom" těch cca 780 dolarů nebo něco většího?? Celý obchod jsem zkoušel pomocí Woodiho CCI systému, který mě osobně hodně zaujal a jestli jsem něco nepopletl, tak výsledky byli slibné.
Děkuju za odpověď.
Břeťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chcel by som sa opýtať na SL a PT v systéme finwin, konkrétne ma zaujímajú patterny 2V kde mám SL na 15 Tickov a PT na 12 Tickov, 0/v mám SL na 15 Tickov a PT 20 Tickov , BigV SL: 14 Tickov a PT 36 Tickov, je to podľa vás v poriadku? prípadne máte lepší nápad ako nastaviť SL a PT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Geril: nevím co si od toho slibujete, ale já si pamatuji, že v roce 2009 finančníci řikali že jedou volume 2000, ale v tom roce výrazně pokleslo volume a tím pádem se timeframe volume 2000 stalo nepoužitelné, (asi jak pro koho), sami finančníci přešli tenkrát na range bary.
Já indexy nejedu, tak sám nevím jaká je teďka situace, ale kamarád mi říkal že likvidita klesá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...