Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Procvičujeme obchodní systém FinWin: Vyhodnocení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 99
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Geril: Zdravím, mohu se zeptat jak jsi na tom s backtestem ? Já testuji pattern 2v a 0v na 2 min timeframe, zatím bez zapisováni S/R úrovní a na konci května mi test ukazuje profit $4 670. Pozoruji u sebe postupně menší a menší profity a méně obchodů každý měsíc. Například Januar jsem měl 26 obchodů s profitem cca $1 800. Februar už jen 23 obchodů s profitem $1 200. A končím měsícem May s 13ti obchody a profitem necelých $600. Btw. můj obchodní den je od cca 16:30 do 20:00 našeho času. obchodů celkem 100 ziskových 72 ztrátových 28 úspěšnost 72,00% počáteční stav $0,00 aktuální stav $4 670,00 Ztrátových asi bude tak málo, protože to mám nastavené tak, že pokud trh jede 10ticků mým směrem (TF), posouvám stoploose na BE+1. Celkem 24 obchodů skončilo s profitem $5 po odečtení komisí. Samozřejmě se tím asi okrádám i o nějaké profity, ale přišlo mi, že se trh většinou otočil a vyhodil by mě na počátečním stoploosu. Přikládám screen grafu.

19351

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

No já obchoduju NQ - 3 min...nemam ještě tolik obchodů, abych to nějak vyhodnotil, ale je pravda, že mírně negativně by se určitě mělo uvažovat v backtestu atp. jak už bylo několikrát zmíněno (znehodnotit BT o 30-50%).

Ale, aby o ziskovosti systému rozhodoval tick sem tick tam tak to je určitě špatně...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...