Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Procvičujeme obchodní systém FinWin 29/6: Vyhodnocení


Doporučené příspěvky

Ďakujem Tomášovi za tieto cviká, posunulo ma to dosť napred. Môj dodatočný filter z backtestu, ktorý teraz zatiaľ používam pri papertradingu je minimum 10 tick k HOD/LOD kde mám nastavený aj prvý target, keďže papertradujem s dvomi kontraktmi. A preto som prvé dva obchody nebral. Tretí obchod profitoval rovnako.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Tome, chtěl jsem se zeptat na vstup v 11:46, ten by prosím nebyl platný proč? Samozřejmě myslím Jen proto, že CCI protíná nulovou linku až při druhé zelené svíčce? Jinak děkuji za taková cvičení super. Laďa

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
malý dotaz signály dobré malý dotaz k filtraci, když by to byl normální den zobchodoval by jste všechny 3? Není to mnoho/málo?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Tomáši,
koukám že při přípravě toho grafu se nějak posunulo měřítko a počátek CCI50 šrafování a tak to nesedí s obálkou která je správně a šrafuje zeleně už od mínus 100:) do vlastního luftu. Tož aby to někoho nemátlo když to není v synchronu.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.