Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie úspěchu: Bojujte jak vlci


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 119
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Tak kdyz uz se to toci okolo zdraveho stravovani tak taky pridam nejakou moudrost,nikdy by se nemelo michat ovoce a zelenina dohromady,vzdy jen ovoce a ovoce nebo zelenina a zelenina a navic jak sem videl v tom filmu tak delal dalsi velikanskou chybu nemelo by se pit takovahle stava z ovoce na lacno,protoze tim drazdi a zatezuje zaludek navic se tvori kysele prostredi cos vede k dalsim vaznym onemocnenim,takze vseho s mirou.Navic urcite vitaminy ktere jsou rozpustne jen v tucich se v tele hromadi a muze se telo zatoxikovat .Takze stare zname pravidlo nekdy je lepsi min nez vic :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, to je moc dobrý článek. Já už přes rok bydlím v BG a možná i díky tomu se mi povedlo pár změn: Máte pravdu, že je to většinou jen o rozhodnutí něco dělat (to je ta lehčí stránka) a potom to pravidelně dodržovat (to už je těžší). Např. televizní noviny mi teď už vůbec nechybí (i když jsem v ČR, téměř žádné nevynechal). Moje malé vítězství je, že jsem ze dne na den vyměnil Coca Colu za 2 litry vody. Pro mě dříve nepředstavitelné :-). A druhé - pravidelně každé ráno běhám (což ze začátku, byla HRŮZA).
Ale hlavně Vám chci poděkovat za iMotivator - jste frajer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A nebo další skvělou inspirací (aspoň pro mě) je člověk, podle kterého byl částečně natočen filmový Iron Man, který založil PayPal, který se jako samouk stal největším světovým výrobcem raketových motorů (firma SpaceX, v jejíchž prostorách probíhalo také natáčení Iron Mana). Člověk, který začal jako první na světě vyrábět elektromobil s dojezdem cca 500km, s těžištěm nižším než Ferrari, se zrychlením větším než Porsche 911 (Tesla Model S Performance), ...

Dámy a pánové, Elon Musk!!! :)

Takže kdo má u tradingu dostatek volna, tady máte pár odkazů - snad admin promine. Odkazy by zde, myslím, neměly být :)
www.youtube.com/watch?v=bwZyyAxkqQc
www.youtube.com/watch?v=L-s_3b5fRd8
www.youtube.com/watch?v=TQ6tZtGrShg

www.youtube.com/watch?v=JUFfk7GxEuw
www.youtube.com/watch?v=VUg-BZAR5ro

Líbí se mi na něm, že v začátcích měl tak velkou trému mluvit s lidmi, že se úplně roztřepal a nebyl schopen ze sebe nic dostat. A přece jen s tím, co všechno prozatím dokázal, je pro velké množství lidí inspirací :)

Tom

P.S. Tak si říkám, že si další auto s komínem kupovat nebudu a počkám, jak čas a uživatelé prověří Teslu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo a ještě doplním, že Tesla začala budovat po USA (v Evropě by to tak taky mělo být) dobíjecí stanice, kde majitelé aut značky Tesla mohou dobíjet svá auta bez placení a cestovat tak po USA a Evropě zdarma :D
Pokud si to dobře pamatuji, tak za půl hoďky je dobita celá kapacita baterie prozatím v nejlepším případě. Doma z klasické zásuvky/zásuvek to samozřejmě trvá déle...

www.youtube.com/watch?v=wgk5-eB9oTY

Tomu se říká, dělat věci jinak, než ostatní :)

!!! Vše je možné !!! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jooo, Elon, my MAN :)

Nez zacal, kopec chytrolinov tvrdilo ze sukromnik nikdy nezvladne vesmirne lety. Ze je to prilis tazke, drahe a komplikovane. Ze to zvladnu len staty. Prve tri starty jeho prvej rakety, Falcon1, skoncili nezdarom. V stvrtom starte mal Elon svoje posledne peniaze, resp. si uz musel poziciavat na zivobytie od priatelov. A stvrty start bol uspech.

Dnes jeho firma zasobuje medzinarodnu vesmirnu stanicu a onedlho tam bude vozit aj ludi. Elon je miliardar, a to este ani nezacal s plnenim objednavok.

Z toho vyplyva ze na uspech treba mat predovsetkym GULE :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...