Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Miřte vysoko. Ale začínejte nízko.


Doporučené příspěvky

ahoj tomasi
Len by som ti chcel povedat ze tvoja strana imotivator sa neda moc dobre citat na mobiloch ... ked si otvorim akykolvek clanok tak vidim z neho iba polovicu a neda sa skrolovat nadol.... :( neviem ci iny maju podobny problem zrejme vsetci surfuju cez normalny PC , ja len ze su aj taky ako ja a vsetko citaju iba cez mobil ;) Skus sa a to mrknut ; rad by som si ho precital 8)
PS: financnik je super vytvorili ste bezkonkurencnu stranku .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

leonard Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj tomasi
> Len by som ti chcel povedat ze tvoja strana
> imotivator sa neda moc dobre citat na mobiloch ...
> ked si otvorim akykolvek clanok tak vidim z neho
> iba polovicu a neda sa skrolovat nadol....
> neviem ci iny maju podobny problem zrejme vsetci
> surfuju cez normalny PC , ja len ze su aj taky ako
> ja a vsetko citaju iba cez mobil Skus sa a to
> mrknut ; rad by som si ho precital 8)
> PS: financnik je super vytvorili ste
> bezkonkurencnu stranku .
To Lenonard: ja som cital imotivator vcera na mojom SE Xperia PRO a nemal som vobec ziaden problem ci so scrollom alebo citanim :) pouzivam obycajne prehliadac.

Vdaka za financnika je to super stranka a dufam ze aj ja sa casom budem moct uspesne pasovat medzi traderov :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to leonard:
Ak ti mozem poradit tak ci tam nemas nejaky '' interny '' problem ak by sa ti dalo skus si to zresetovat na tovarenske nastavenia. Arc-Neo-Pro bola jedna rodina tak by ti to malo urcite ist. Rad by som ti odfotil moj mobil ako to ide , ale nemam poruke fotoaparat niesom totiz doma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skvělý článek, z většiny s ním souhlasím. Ráda bych se zde s diskutujícími podělila o svou vlastní zkušenost s mířením vysoko.
Mířit vysoko je opravdu potřeba. Ale pak se může stát, že se ze života stane jen hon za něčím - za novým ferrari, domem, atd atd. Prožít krásné okamžiky života bez ohledu na to, kolik mám zrovna peněz a jak jsem úspěšná se vytrácí. Jde jen o to, zda dosáhnu svého cíle někdy - v budoucnu, a život v přítomnosti mizí. A přitom to je ten jediný život, který máme a který můžeme ovlivnit. Ale i Tomáš se mnou bude souhlasit (věřím tomu, protože je duchovně velmi na výši), že žít je potřeba TEĎ. No a jak tedy skloubit hon za cílem s životem v daném okamžiku?
Jo, život teď se dá taky žít prací, mne osobně práce na svých cílech naplňuje, ale nic se nesmí přeháňět. Sice nás čeká doba vysoké konkurence, ale jsme jen lidi a máme své limity (možná, že to tak Tomáš nemyslel, ale pokud ano, tady s ním nesouhlasím v tom, že je možné donekonečna zvyšovat svou flexibilitu, stále se snažit být lepší a lepší - protože to pak znamená jedno - že nikdy nejsem dost dobrá - a to je dost zničující. Naopak je dle mého názoru potřeba si své kvality uvědomit a stavět na nich a využít toho, co mi přirozeně jde. Také nemá cenu se snažit se stát diplomatem, pokud jsem přirozený introvert a ráda řeším úkoly o samotě - prostě nejít proti své povaze a svému "nastavení", protože to stejně nepředěláme, jen si způsobíme spoustu problémů). Popření limitů způsobí u mnoha jedinců úzkosti a frustrace.
Chci tím říct to, že ačkoli je doba divoká a bude ještě divočejší, lidi jsou pořád jen lidi a MAJÍ své limity - a právě jejich uvědomění může přinést posun kupředu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome , naprosto souhlasím , při dnešním běhání mne napadlo přirovnání k maratónu ten také jako netrénovaný nezaběhneš musí se to pěkně pozvolna po malých krocích . A při běhání si to uvědomíte víc než při jiné činnosti protože proti Vám stojí vaše netrénované tělo a to vám prostě nedovolí přeskočit z bodu A rovnou do bodu Z prostě to nepůjde jedině že každý den budete postupovat den po dni krok za krokem pěkně trpělivě až do cíle .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...