Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Zdravím, po 10 měsících soustavného obchodování, kde jsem na začátku upadl do drawdownu, ze kterého jsem se nemohl se starým systémem vyhrabat, jsem po vystřízlivění a nasazení nového systému od února, jsem se z drawdownu konečně dostal jedním velkým obchodem, který jsem dnes uzavřel se ziskem USD 1073,56, na začátku v srpnu 2013 jsem upadl do - USD 300, pak zpět na nulu, pak do - USD 700, zpět na - USD 250, odkud jsem pak spadl na cca. - USD 1600, pohyboval jsem se takhle několik měsíců, výsledky od počátku nového systému od února, celkově po odečtení komisí, největší drawdown byl 15. 4. USD 2042: leden ztráta USD 394,40 únor zisk USD 635,60 březen zisk USD 44,84 duben ztráta USD 354,56 květen zisk 317,64 spekuloval jsem ve čtvrtek na uvolnění měnové politiky ECB, s tím, že půjdeme mohutně up, můj standardní stop-loss 3 body by nevydržel, ale koncipoval jsem to jako obchod, kde bude pohyb vzhůru pokračovat i v pátek, odjel jsem pryč od počítače a nemohl jsem řídit pozici, jenom jsem zadal stop-loss, sledoval jsem průběžný výsledek z výpisu z účtu na mailu a na grafech internetu, dneska ráno jsem vypadl na posunutém stop-losse ve 9:50 na 3793 šipka SL, nákup ve čtvrtek 5. 6. 2014 na 3739 v 16:09 šipka L, 6ti bodový stop-loss na 3733 přežil přiblížení trhu na 1 bod ke 3734, měl jsem ohromné štěstí :)

28476

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak to bol len jeden obchod (pozičný) ktorý ti vyšiel tak to nemá žiadnu hodnotu (bez ohľadu na to ako dopadol).
- ak obchoduješ pozične potom a je to celkový výsledok za X obchodov tak dobrý začiatok.


................ale ak to bol len taký pokus (myslím si že trh bude pokračovať silno UP tak nechám ako to dopadne ???) HM čo dodať len nech sa darí....... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aldanku díky,
já vím, že pýcha předchází pád, ale nemám být stále na co pyšný, tímto obchodem jsem se pouze dostal na nulu, v dubnu jsem vypadl smolně na pár stop-lossech, kde mě trh vyhodil a obrátil se zpět do mého směru a naprosto hladce vždy došel do PT, ještě jsem k tomu nechal naprosto neopodstatněně spadnout 5 cca. USD 360 ziskových obchodů do ztráty USD 60, když jsem zisky nevybral na profit-targetech, pak jsem ani neutahoval stop-lossy, abych aspoň něco zachránil, ale nechal jsem to tam spadnout schválně, aby mě trh za moji chamtivost potrestal, pak jsem se skoro rozbrečel a možná si jednou nafackoval, to už si nepamatuji, tato zhovadilost se mi stala v květnu jenom jednou a to 8. 5., věřím, že už se mi to nikdy nestane, protože profity se musejí vybírat, nemůžeš je nechat donekonečna růst, vždycky přijde nějaká korekce dříve nebo později...
když se nad tím tak zamýšlím, tak by mi stačily 2-3 obchody měsíčně tohoto typu a k tomu klidně 20 ztrát :) :) :)
v květnu jsem udělal 19 obchodů, z toho jenom 3 byly ziskové, zbytek ztráty a stejně jsem byl schopen vydělat, sice málo, ale neskončil jsem v květnu ve ztrátě, pokud bych neudělal tu blbost 8. 5., tak bych se přiblížil k mému dalšímu postupnému cíli a to je vzít si z trhu cca. USD 1000 měsíčně

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
při pohledu na historický graf NQ se toho trochu děsím, při posledním proražení hranice 3800 v průběhu února 2000, předtím následovala jenom mírná korekce asi 150 bodů došlo pak k parabolickému růstu o 700 bodů za další měsíc :) na historické maximum, schválně se na to podívejte, co pak následovalo :) :) :)
já tam vidím ještě při pohledu na současném denním grafu prostor v příštích pár dnech další podobný up, který začal minulý týden ve čtvrtek, pokud prokazatelně prorazíme 3800 a nikdo z "mocných", tj. FED, ECB nebo BOJ a BOE nebo Putin to nezazdí, tak pojedeme zase o kousek výše cca. 50 bodů, na 3850 bych pak viděl větší korekci cca. 200-250 bodů a pak možná zase přijde parabolický růst a po něm už jenom apokalypsa, jak o ní stále píší na webu proinvestory.cz :) :) :)
ale možná je to všechno jinak 3740 taky odolávala od 29. 5. celkem 5 obchodních dní, bylo tam několik velkých pokusů až nakonec došlo k průrazu
po 2 dnech range bych si zase rád dal nějaký krásný něžný trend
držel jsem se v pondělí a úterý mimo trh, je to legitimní pozice :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
na Nasdaqu se teď aktuálně v pre-marketu vytřepávají poslední zbytky slabých býků(s malými stop-loosy) před možným velkým upem dneska, trh si přijde vytřepat všechny i pod S/R zónu 3781-3783, ale možná se zase bude jenom obchodovat právě mezi touto úrovní a zónou 3798-3800 s falešnými průrazy právě u této zóny, tak si dejte pozor :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dneska věřil jsem, že po poklesu v pre-marketu pod zónu 3781-3783 dojde po open k razantnímu otestování a průrazu této zóny zvrchu, budou vytřepáni všichni slabí býci a pak bude následovat pohyb vzhůru a možný pokračující průraz psychologické hranice 3798-3800, trh ještě už v pre-marketu zónu zpět překročil nahoru a útok na tuto zónu po open se už nekonal a já neměl jak naskočit, byl to hezký pohyb, ale šel beze mě, pohyb byl svižný, ale přesto jsem pak už přestal věřit po prvním testu zóny 3798-3800 a následné korekci a dalšímu pokusu o průraz, nicméně jsem tam šel, abych to nezmeškal :), zase jsem naskočil hloupě na spodní hraně zóny 3798, že jsem předpokládal, že by trh mohl trošku klesnout, ťuknout do mého příkazu a po chvíli explodovat směrem nahoru, trh mě skutečně nabral ve 16:25 na 3798 šipka L, abych pak ve 16:31 vypadl na SL 3795 šipka SL, prostě jsem to zkusil, i když to bylo špatně, tedy myslím, že jsem měl naskočit na ceně 3795, přesně na úrovni první korekce, tam se trh rád vrací, vyměnil jsem vyplnění za dobře umístěný SL, stejně si myslím, že se trh ještě zase dneska zhroutí do pásma, kde už se 4. den po sobě pohybuje, tj. mezi 3780-3800, tak to zkusíme zase zítra :) ztráta USD 66,44 celkový drawdown USD 22 :)

28544

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...