Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

aldanek:

obchoduju dva typy vstupů:
1) v trendech se snažím o co nejlepší cenu na korekcích, samozřejmě nikdy nevíš, kdy korekce skončí nebo jestli nějaký trend vlastně vznikne, ale pomáhám si limit příkazem, retracementy, H/L předchozích swingů a taky Nasdaq tickem a taky druhým okem mrknu na SMA 34
2) v range se snažím využít extrémů a získat nejlepší cenu blízko hranic oblasti, to je kumšt a všude ve svých obchodech vidím chyby, které se musí zlepšovat ...

filtry moc nepoužívám, sleduju jen SR (HL před. dne), nq tick a taky daily range, to trochu napoví

co se týče MM tak SL 14 ticks, PT 40 ticks, posun na BE pro trend na BE+1 při dosažení OP 1xSL, při reversních vstupech posun na BE - 3 (nechávám trhu více prostoru). Pokud se mi něco vyloženě nelíbí mám povoleno obchod předčasně ukončit s rizikem, že to pak dojde na PT samozřejmě ...

vstupní ceny jsou na poměrně nepohodlných místech, ale snažím se si na to zvyknout, protože to plodí kladné výsledky ... :D

to je celé

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mě přijde, že se mi obchoduje lépe, když reporty nesleduju, protože si o trhu nedělám představy dopředu, jakože bude akce/nebude akce a více se soustředím na přítomnost. Dnes 2x full PT. Další obchody nedělám, protože bych o to akorát přišel :-)

zajímavé jak byl tick až do cca 9h stále negative přestože trh stoupal. Vysvětlení může být, že zatímco většina prodávala, smart money nechali pracovat svoje limit buy bid příkazy a s radostí to od nich koupili. A víme, kdo nakonec vydělá, že ... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Hlavní rozruch na trhy přineslo prohlášení člena Fedu, Jamese Bullarda, který potvrdil svůj optimistický výhled pro ekonomiku a jestřábí výhled pro sazby, když odhaduje, že Fed by mohl přistoupit k jejich zvyšování již na konci prvního čtvrtletí příštího roku. Trhy původně na toto prohlášení reagovaly více než půlprocentním propadem, ale tyto ztráty postupně dokázaly umazat. Index S&P 500 si tak připsal již 49. den v řadě, kdy nedošlo k většímu než procentnímu pohybu. Takto dlouhou sérii naposledy zaznamenal v roce 1995.
Hlavně, že na forexfactory nebylo o Bullardovi z FEDu a jeho prohlášení ani zmínka, asi začnu používat něco jiného pro fundamentální přehled vyhlašovaných statistik a událostí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nick: Proto jedu range bary. Když čekám momentum, potřebuju jej zachytit v "nejslabším" místě a tam se pokusit naskočit, přestože jedna úsečka trvá třeba jen 10 sekund. Momentum právě na hodinky nekouká... Časové grafy mi připadají jako jedna velká džungle, vůbec jim nerozumím. Ale každému sedí něco jiného, to je jasný :-)

28781

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...