Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

aldanek

Obchoduji pomocí Volume grafů. Musel jsem dost testovat, jako periodu (počet kontraktů) určit, ale nakonec se povedlo. Backtestoval jsem rok zpětně ( aĺa 200 obchodů) a systém je ziskový. Jako začátečník si to nechci moc komplikovat, tak mám pevný PT a SL v poměru 2,5. Hlavním indikátorem pro určení vstupu je CCI. Systém je celkem jednoduchý a po 14 denním papertradingu ziskový...Obchoduji maximálně 2,5 hodiny /denně. Víc nezvládám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus vsichni dnesek jsem nevidel, jen zpetne jsem to zkouk, jako se nekdy stava sli na obed a hned to bylo lepsi:) tomas262 to je palba, jedes jeste podle tl sr nebo podle ceho to tam palis ;) cipinek short jsi trefil ale zda se ze tam jeste smatli pro par sl, tvuj prezil nebo jsi nastupoval znova? mrazekrad pri tom krizeni beres v potaz na cene tu emu nebo tak neco?ze bys to filtroval

28670

Link to comment
Sdílet pomocí služby

byl jsem v long manii uz od konce opening range :-) spekuloval jsem ze bude po open sleva a pak retest te S/R kolem 3804 a nejak jsem se nemohl s mirit s tim, ze asi nebude :-D Nakonec ukoncim session predcasne ve 20.30 a pak to vyleti na puvodni cil 50% retrace :S no jo no, obchoduj mene, vydelavej vice :-D
pritom stacil ten posledni trade, po dosazeni average daily range flip na s/r zpatky do longu ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem obchodoval poprvé ,,live“… A musím se přiznat, že jsem čekal hodně, ale co se dělo si budu pamatovat ještě dlouho :) Celkem jsem uskutečnil tři obchody. První obchod dle plánu. Trh došel k profitu +130 USD, ale řekl jsem si, že dodržím plán a počkám si na PF (+165 USD). Dle plánu jsem posunul SL na VSTUP + 0,5 bodu a čekal…Trh nakonec vybral můj SL. Tedy celkem jsem byl po prvním obchodě +10 USD. Druhý obchod byl také podle plánu, bohužel trh šel opačným směrem. Ztráta -65 USD. Po druhém obchodě jsem byl, jako vyměněný a začal jsem vidět signály i tam kde nebyly … vstoupil jsem unáhleně do třetího obchodu…. Naštěstí jsem se vzpamatoval a vystoupil se ztrátou pouze -20 USD. Dnes tedy celkem ztráta -94,32 USD (včetně slipage a komise). Za tuto zkušenost jsem strašně rád. Jediné, co mě mrzí je, že jsem v posledním obchodě nedodržel obchodní plán. O víkendu se dám dohromady a v pondělí budu nabírat další zkušenosti. Přeji pěkný víkend.

28688

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes jsem si dal za cíl minimalizovat počet tradů ... krom jednoho vše podle plánu, druhý trade trochu víc risky (mohlo to padnout ještě do oblasti 3775), navíc ukončen předčasně, pak ale decelerace, znovu nákup -> BE+1 a poslední pokus -> drženo do close ... přemýšlím kam až ta volatilita může spadnout, už je to skoro jak na vánoce :D

28690

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...