Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...

Ahoj,
objevil se mi problém se statistikou a zápisem provedených obchodů. Obchoduji s IB, ale nově mám ticková data od Sierry.
Když jsem měl data od IB, vše běželo, statistiky fungovaly, všechny záložky v Trade Activity počítaly.
Nyní mám téměř vše prázdné, kromě záložky Trade Stats for Charts v Trade Activity, tam se mi objevil celkový stav na aktuálně otevřených grafech (na nich zrealizovaný P/L).
Propjení obchodů ze Sierry do IB a data od Sierry na plochu běží výborně, realizované obchody se v grafu vykreslují, v platformě realizují. Jenom ty statistiky nic.
Nastavení simulovaného/živého režimu , nebo rozdílných účtů (paper/real) na to neplatí, i když volby jsou živé a přeskakují. Přesto že s daty pouze od IB vše běželo a dělal jsem standartní analýzu výsledků, cpal data obchodů do excelu a td..
Máte někdo tip co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Jde nějak nastavit, aby se kříž (crosshair) nepohyboval po skocích na časové ose (o šířku svíčky)? Ale normálně plynule např. jako v NT? Hodně mi vadí, že když "přejedu" na další graf, tak tam crosshair zůstane dokud ho nevypnu a hlavně nevidím knoty svíček, které crosshair překrývá.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
mam novy monitor a doteraz som obchodoval sierru chart iba na notebooku. Ako sa da nastavit velkost okien (grafov pokial ich mam v chartbooku viac) v sierra chart tak aby som po otvoreni nemusel menit velkost okien pre externy monitor alebo notebook (nemaju rovnake rozlisenie :))? Treba mat na to separatne chartbook ulozene alebo sa to da aj nejako inak. Dakujem za pomoc

L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Jak udělat, aby se graf nevykresloval až úplně u pravé strany, ale zůstala tam nějaká volná plocha. Např. na 2 svíčky. Neví někdo, jak tohle nastavit? Např. u volume profilu, když ho někdo má na pravé straně, tak tam ta mezera je, ale netuším jak udělat, aby tam byla pořád a nemusel jsem graf pořád o pár svíček ručně posouvat dozadu.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...