Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

to JiM36 a Rob99 pokud tu ještě jsou nebo někdo kdo by věděl poradit.

Pročítal jsem vlákno Rosse a zaujal mě indikátor EMA_Diff, který je v dll pro Sierru ke stažení v předchozím vlákně. Našel jsem i kód C pro zkompilování.
Chtěl jsem tento indikátor vložit do SOLu nebo do NT, ale po zkopírování kódu do C bilderu mi oba programy vyhodily stejnou chybovou frontu (viz screen).

Můžete mi prosím poradit co s tím? Programovat neumím ani ťuk.

Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň.

Potrebujem radu ohľadom dvoch veci

1. Obchodujem na monitore 24palcovom ale niekedy aj na 19palcovom. Avšak ak zobrazim chartbook na 24 a potom na 19 nevidím spodné okno...neprispôsobí sa rozloženie na menší obraz. Je možné to nastaviť ?

2. Zakaždým musím otvárať svoj chartbook. Dá sa nejak nastaviť aby sa načital hneď po prihlásení ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marcossoft:
1. obchoduji na noťasu 17,3" a napravo mám LCD 22" a mám jednoduše Sierru rozloženou na roztažené ploše, přičemž vlevo mám okna zmenšená, aby se mi vešla do 17 palcovky a vpravo jsem si okna roztáhnul na 22" - je to docela šikovné a dá se na to zvyknout. Ale určitě ex. lepší řešení.

2. Automatické spuštění Charbooků
[ital]Global Settings --> General Settings --> General 1 --> Files To Open On Startup --> Add [/ital]- přidat charbooky, kt. chcete, aby se spouštěly při zapnutí Sierra Chart - dobrá věc ;)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna:
takhle jsem si to poznačil, když jsem se k tomu kdysi dostal - snad je to srozumitelné

Chart Settings > Advanced Settings 2 - do pole Copy Chart Drawings From Chart # napíšeš číslo grafu, který chceš přenášet, je to číslo na záložkce za symbolem #, pokud chceš přenášet z více grafů, tak čísla oddělíš čárkou

pozn. lze se tam dostat i : Pravým tlačítkem myši na graf, kde chceš zobrazit linky z jiného grafu, záložka Advanced Settings 2
a dále je to stejné

Link to comment
Sdílet pomocí služby

problém je v tom, že pokud jsou grafy stejného čísla, tak jsou určitě v jiných "chartbucích", takže pro přenos mezi chartbooky je potřeba přidat ještě označení chartbooku, a pak je ta specifikace jednoznačná

viz přímo ze Sierry:

Copying Chart Drawings from Other Chartbooks: It is supported to copy chart drawings across charts from different open Chartbooks. It is necessary for the Chartbooks containing the charts which contain the Chart Drawings which are being copied, to be open. To accomplish this you need to specify the Chartbook name with the chart number in the Copy Chart Drawings from Chart #'s box. The general format is: [chartbook name]:[chart number]. Example: Chartbook1:4, Chartbook1: 2. There can be multiple Chartbooks with a Chart Number specified, each separated by a comma.


odkaz na tuto stránku by měl být :
www.sierrachart.com/index.php?page=doc/doc_ChartSettings.html#CopyChartDrawingsfromChart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...