Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Včera mi začal blbnout v 30M grafu kompozitní profil. Z ničeho nic se mi vykresluje znova u včerejšího dne a za období zpětné musím rolovat úplně doleva v historii a tam je původní kompozit za celé období. Vždy jsem ho přitom měl přilepené na levé straně grafu ať se grafem rolovalo jak chtělo. Nyní jsou tam vlastně profily dva. Jako by se začalo vykreslovat nějaké nové období. Neřešil někdo z Vás podobný problém? Když jsem ho smazal a nastavil znova, tak to pořád blbne.

30528

30529

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, při přenastavení v chart settings potom co dám apply změnu kterou jsem provedl - se mi graf přenastaví a hned začne znovu přepočítávat do původních settings. At zkusím změnit Timeframe, sessions cokolik graf se po minutě znovu přenastaví do původního stavu - Nikde v Advanced setting 1,2 nemám link s jiným grafem ani jinou funkci která by nadřazovala nastavení jiného grafu pro tento. Nesetkal se nekdo s podobným problémem??? díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marty2k Napsal:
-------------------------------------------------------
> Potřeboval bych poradit jak nastavit zobrazování
> čar po uskutečněném obchodu.
> V SC mám (dle návodu, který jsem našel zde na
> fóru) nastaveno snad správně, ale přesto se
> nezobrazuje.
> Napadá mě snad jestli to funguje i na SIMu?
>
>

to marty:
Mám k tomu tyto poznámky - tak to vyzkoušej ;)
Zobrazení uskutečněných obchodů v Sierra Chart
[ital] Trade --> Show Order Fills --> ukáže se uskutečněný obchod
Chart --> Chart Trade Settings --> Display Entry/Exit Connecting Lines (zaškrtnuto) [/ital]
Jak má být ta čára zobrazená?
[ital] Global Settings --> Graphics Settings --> Chart Trading Order Fills Entry/Exit Connecting Lines Primary /Secondary
Color: white, Width: 2, Line Style: Dash [/ital] - dej si zde nějaké nastavení, co ti vyhovuje


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

potřeboval bych poradit jak v sieře nastavím to aby se mi výstup z obchodu v podobě linek zobrazil ve více grafech? Když zadám normálně vstupní příkaz, tak linka vstupu, SL a PT se mi ukazuje ve všech grafech, ale když je např PT zasažen tak obchod je zaznamenán jen v jednom grafu. Potřeboval bych aby byl výstup zobrazen ve zvolených grafech.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to oggy: "neumím vypnout zobrazení názvů všech indikátorů(studii), které jsou v daném grafu" ....jak to sam pises, to musis u kazdeho indikatoru vypnout zvlast v settings, viz obr ... a pokud nechces zobrazovat ani , O, H, L, C, time, date , volum... tak je to v global settings/customize chart header, a v tom si presunes jednotlive polozky

30753

30754

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn: "tohle by se mi hodilo, to co je v tom odkazu, tzn. změnit název okna ale není tam jak na to a nemůžu na to přijít sad smiley (jde o to aby, když mám minimalizováno tak abych věděl na co kliknout a neměl vše pojmenované stejně) ... děkuji" chart settings/advanced settings2 ...viz obr

30755

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...